درباره ما

افق کوروش با هدف عرضه محصولات مصرفی با قیمت و کیفیت مناسب تاسیس شده است. هر کالا برای عرضه در فروشگاه‌ها علاوه بر داشتن مجوزها و استانداردهای لازم، باید از مرحله آزمایش‌های کنترل کیفی اختصاصی افق کوروش نیز با موفقیت عبور کند. بعد از اخذ مجوز عرضه، همه کالاها در هر بار ورود به انبار، از منظر کیفیت کنترل می‌شوند.

افق کوروش روزانه ۳ هزار تن کالا را به طور مستقیم در 30 انبار با صد و پنجاه هزار متر مربع، دریافت و همین میزان کالا را نیز با ۶۰۰ ماشین به مقصد فروشگاه‌ها در همسایگی شما حمل می‌کند.

یکی از دغدغه‌های همیشگی افق کوروش حمایت از سوپرمارکت‌های محلی بوده و هست. نیمی از فروشگا‌هها در قالب نمایندگی به افراد تعلق دارد مشتریان افق کوروش به فراخور نیاز می‌توانند حضوری در چند قدم و یا به صورت تلفنی و اینترنتی در چند دقیقه مایحتاج خود را از هزاران فروشگاه در سراسر کشور از سرخس تا خرمشهر، از بازرگان تا چابهار، از خزر تا خلیج همیشه فارس ،از زابل تا قصر شیرین، درب واحد دریافت نمایند.

هر فروشگاه افق کوروش ماهانه حداقل دو بار توسط تیم های بازرسی حضوری یا کنترل دوربین نامحسوس، بر اساس شاخص‌های از قبل تعیین شده کنترل می‌شود، ما روزانه تجربه‌ی خرید شما از افق کوروش را، فاکتور به فاکتور، پایش و با معدود کسانی که تجربه‌ی خرید رضایت‌بخشی نداشته‌اند، نفر به نفر گفتگو می‌کنیم، تا مسائل را شناسایی و به آن رسیدگی ‌کنیم.

در افق کوروش معتقدیم که تجربه‌ي خرید رضایت‌بخش شما در گرو رضایت همکاران ما به عنوان سرمایه‌های فکری و اجرایی است.

 

مشاهده اعضای هیات مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش 

 

داستان ما
1399
افق کوروش رتبه 40 ام را در بین 100 شرکت برتر ایران کسب کرد. این شرکت بیش از 2000 شعبه در 31 استان ایران و بیش از 15000 کارمند دارد.
1398
جایزه بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای و محبوب ترین فروشگاه مواد غدایی ایران به افق کوروش تعلق گرفت .
1397
افق کوروش بعنوان 526 امین شرکت فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی در بازار بورس تهران معرفی شد.
1396
اعطای نمایندگی فرنچایز افق کوروش آغاز شد.
1392
اولین شعبه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در تهران شروع بکار کرد.
1387
گلرنگ تصمیم به افتتاح فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی خود بنام افق کوروش کرد.
1386
محصولات مواد غذایی به تولیدات گلرنگ اضافه شد. در سال های بعد گلرنگ دامنه فعالیت های خود را در زمینه های دارویی ، لبنی، بسته بندی لبنی، تولید زعفران و خرما، پروتیینی ، تجهیزات صنعتی ، بازرگانی خارجی، نرم افزار erp بازاریابی و تبلیغات، مجتمع تفریحی و سینما پلکس و فامیلی هایپر مارکت گسترش داد. در حال حاضر سهام شرکت در بازار بورس تهران معامله میشود.
1378
گلرنگ شرکت پخش خود را تحت عنوان گلپخش راه اندازی کرد. پاکشو و گلپخش امروز از بزرگترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان ایران هستند .
1370
گلرنگ گروه محصولات بهداشت فردی را به تولیدات خود اضافه کرد.
1351
کریم فضلی ، موسس گروه صنعتی گلرنگ تولید محصولات شوینده پاکشو را شروع کرد.