3.5% تخفیف بیشتر
18% تخفیف مازاد محصولات پگاه
خرید با کارت بانکی حقوق
خرید اینترنتی

پیرو تفاهم نامه میان سازمان بازنشستگی کشوری و شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در فروردین‌ماه ۱۳۹۹ مقرر شد، که افزون بر تخفیف‌های جاری فروشگاه های افق کوروش، ۳.۵ درصد تخفیف مازاد از مبلغ قابل دریافت (بعد از کسر تخفیفات فروشگاهی) و 18 درصد تخفیف مازاد محصولات برند پگاه (مجموعا ۲۱.۵ درصد) نیز به افراد تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری ارایه گردد. استفاده از این تخفیف ها، مستلزم خرید حداقل ۸۰ هزار تومان (مبلغ قابل پرداخت) کالا از فروشگاه است.

برای استفاده از تخفیف‌های فروشگاه‌های زنجیره ای افق کورش، کافی است که هنگام خرید، کارت حقوقی خود (سپهر کارت بانک صادرات) را به متصدی فروش تحویل دهید. پایانه فروش کارت شما را به عنوان بازنشسته کشوری شناسایی کرده، تخفیف را اعمال و در فاکتور فروش درج می‌کند.

مزایای خرید بازنشستگان از افق کوروش چیست؟
همه پس انداز را دوست دارند حتی در سالمندان، برای صرفه جویی در خرید مواد غذایی در افق کوروش، ممکن است به دنبال کالاهای دارای برچسب زرد باشیم تا تخفیف بگیریم اما این امکان را برای سالمندان بوجود آوردیم که در هر لحظه و فقط پرداخت با کارت حقوق بازنشستگی از تخفیف همیشگی در افق کوروش بهرمند شوند .با بهره گیری از این تخفیف ها می توانید درآمد خود را بیشتر کنند.

پرسش های متداول

همراهی و پشتیبانی از بازنشستگان در خرید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش


برای جست و جوی نزدیک ترین شعبه فروشگاههای افق کوروش از روی نقشه، روی لینک زیر کلیک نمایید

جستجوی نزدیک ترین شعب

برای خرید اینترنتی از شعب فروشگاه‌های افق کوروش،

روی لینک زیر کلیک نمایید

به زودی