اخبار افق کوروش / خرید به صرفه

۱۳۹۶/۱۲/۱۵
در این مقاله شما الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید را خواهید خواند

الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید

ورود برندهای جدید تلاش مخاطره آمیزی برای بازاریابان است چرا که بسیاری از آن ها در جذب یک جمعیت پایدار از مشتریان شکست می خورند. تحقیق جاری، رفتار خرید مصرف کنندگان را در رابطه با ورود یک برند جدید بررسی کرده و معیارهای نظری معیارهای مدل NBD دریکله را بازبینی می¬نماید.


۱۳۹۶/۱۲/۱۰

این تحقیق با ارزیابی برنامه آموزشی و تأثیرات آن یک ارزیابی تجربی انجام می‌دهد. یافته ها نشان داد که آموزش فروشندگان می‌تواند تأثیرات شگرفی در مسائلی از قبیل رضایت شغلی، تعهد سازمانی و مشتری گرایی داشته باشد. نتایج نشان می دهد که مفاهیم ممکن است برای مدیران فروش نیز مهم باشد زیرا آنها برنامه های آموزشی خود را توسعه می دهند و هزینه های آموزشی خود را توجیه می کنند.


۱۳۹۶/۱۱/۱۷
مواد شوینده لباس از چه موادی تشکیل شده است

محصولات شوینده

بهترین روش در استفاده از مواد شوینده است که حتماً آنها را از برند‌های معتبری که در سطح کشور وجود دارد، خریداری نمایید و هیچ‌گاه به دنبال مارکهای متفرقه که هیچ شناختی نسبت به آن‌ها ندارید، نروید.


۱۳۹۶/۱۱/۰۸
نحوه ی خرید کالای با قیمت مناسب

قیمت مناسب – تکنیک ها و روش ها

در خرید با قیمت مناسب شما به دنبال کالای باکیفیت هستید ولی هزینه‌ای را که قصد پرداخت آن را دارید، کمتر از بقیه فروشگاه‌ها باشد. در اینجا کیفیت برای مهم است ولی ممکن برند خیلی اهمیتی نداشته باشد.


۱۳۹۶/۱۱/۰۱
هرچیزی که باید در خصوص محصولات سلولزی بدانیم

مواد سلولزی – معرفی و دسته بندی آن ها

سلولز ماده‌ای طبیعی است که در گیاهان به‌ وفور یافت می‌شود. امروزه از سلولز در صنعت هم استفاده می‌شود که به آن‌ها محصولات سلولزی می‌گوییم. رایج‌ترین محصولات سلولزی که ما در حال حاضر از آنها استفاده می‌کنیم، محصولات بهداشتی هستند.


عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.