اخبار افق کوروش / خرید به صرفه

۱۳۹۶/۱۲/۱۵
در این مقاله شما الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید را خواهید خواند

الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید

ورود برندهای جدید تلاش مخاطره آمیزی برای بازاریابان است چرا که بسیاری از آن ها در جذب یک جمعیت پایدار از مشتریان شکست می خورند. تحقیق جاری، رفتار خرید مصرف کنندگان را در رابطه با ورود یک برند جدید بررسی کرده و معیارهای نظری معیارهای مدل NBD دریکله را بازبینی می¬نماید.


۱۳۹۶/۱۲/۱۰

این تحقیق با ارزیابی برنامه آموزشی و تأثیرات آن یک ارزیابی تجربی انجام می‌دهد. یافته ها نشان داد که آموزش فروشندگان می‌تواند تأثیرات شگرفی در مسائلی از قبیل رضایت شغلی، تعهد سازمانی و مشتری گرایی داشته باشد. نتایج نشان می دهد که مفاهیم ممکن است برای مدیران فروش نیز مهم باشد زیرا آنها برنامه های آموزشی خود را توسعه می دهند و هزینه های آموزشی خود را توجیه می کنند.


۱۳۹۶/۱۱/۱۷
مواد شوینده لباس از چه موادی تشکیل شده است

محصولات شوینده

بهترین روش در استفاده از مواد شوینده است که حتماً آنها را از برند‌های معتبری که در سطح کشور وجود دارد، خریداری نمایید و هیچ‌گاه به دنبال مارکهای متفرقه که هیچ شناختی نسبت به آن‌ها ندارید، نروید.


۱۳۹۶/۱۱/۰۸
نحوه ی خرید کالای با قیمت مناسب

قیمت مناسب – تکنیک ها و روش ها

در خرید با قیمت مناسب شما به دنبال کالای باکیفیت هستید ولی هزینه‌ای را که قصد پرداخت آن را دارید، کمتر از بقیه فروشگاه‌ها باشد. در اینجا کیفیت برای مهم است ولی ممکن برند خیلی اهمیتی نداشته باشد.


۱۳۹۶/۱۱/۰۱
هرچیزی که باید در خصوص محصولات سلولزی بدانیم

مواد سلولزی – معرفی و دسته بندی آن ها

سلولز ماده‌ای طبیعی است که در گیاهان به‌ وفور یافت می‌شود. امروزه از سلولز در صنعت هم استفاده می‌شود که به آن‌ها محصولات سلولزی می‌گوییم. رایج‌ترین محصولات سلولزی که ما در حال حاضر از آنها استفاده می‌کنیم، محصولات بهداشتی هستند.


عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال ۹۷، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با ۱۲۵۲ رديف كالايي و به طول ۲۰ متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.