اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
یک دستگاه خودرو ساندرو برای بهترین سلفی 
۱۳۹۶/۰۹/۰۵
مسابقه سلفی با افق کوروش آغاز شد؛

یک دستگاه خودرو ساندرو برای بهترین سلفی 

به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در قاب عکس تولد چهارسالگی افق کوروش لبخند بزنید و برنده یک دستگاه خودرو ساندرو شوید. 
 


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، برای شرکت در مسابقه سلفی با افق کوروش کافی است از پنجم تا دهم آذرماه با مراجعه به نزدیک ترین شعبه فروشگاه در محله خود، با قاب تولد چهار سالگی افق کوروش عکس یا ویدئو خلاقانه بگیرید و از طریق ربات تلگرام به آدرس oktavallodbot@ ارسال نمایید تا به قید قرعه برنده یک دستگاه خودرو رنو ساندرو شوید.


شایان توجه است؛ شرکت کنندگان  مسابقه سلفی  قاب تولد چهار سالگی افق کوروش توجه داشته باشند که هر فرد مجاز به ارسال تنها یک فریم عکس یا یک ویدئو است و در صورتی که بیش از میزان تعیین شده آثار خود را ارسال نماید، تنها یک اثر در مسابقه شرکت داده می شود.


گفتنی است؛ عکس های اینترنتی و فتوشاپ شده مورد قبول نمی باشد و در هر مرحله این موضوع برای داوران محرز شود، شرکت کننده خاطی از دور مسابقات حذف خواهد شد.


لازم به ذکر است؛ قرعه کشی مسابقه سلفی با قاب چهار سالگی افق کوروش 11 آذر ماه برگزار خواهد شد. 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای
تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.