مجله کوروش /  اخبار

چاپ
یک دستگاه خودرو ساندرو برای بهترین سلفی 
۱۳۹۶/۰۹/۰۵
مسابقه سلفی با افق کوروش آغاز شد؛

یک دستگاه خودرو ساندرو برای بهترین سلفی 

به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در قاب عکس تولد چهارسالگی افق کوروش لبخند بزنید و برنده یک دستگاه خودرو ساندرو شوید. 
 


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، برای شرکت در مسابقه سلفی با افق کوروش کافی است از پنجم تا دهم آذرماه با مراجعه به نزدیک ترین شعبه فروشگاه در محله خود، با قاب تولد چهار سالگی افق کوروش عکس یا ویدئو خلاقانه بگیرید و از طریق ربات تلگرام به آدرس oktavallodbot@ ارسال نمایید تا به قید قرعه برنده یک دستگاه خودرو رنو ساندرو شوید.


شایان توجه است؛ شرکت کنندگان  مسابقه سلفی  قاب تولد چهار سالگی افق کوروش توجه داشته باشند که هر فرد مجاز به ارسال تنها یک فریم عکس یا یک ویدئو است و در صورتی که بیش از میزان تعیین شده آثار خود را ارسال نماید، تنها یک اثر در مسابقه شرکت داده می شود.


گفتنی است؛ عکس های اینترنتی و فتوشاپ شده مورد قبول نمی باشد و در هر مرحله این موضوع برای داوران محرز شود، شرکت کننده خاطی از دور مسابقات حذف خواهد شد.


لازم به ذکر است؛ قرعه کشی مسابقه سلفی با قاب چهار سالگی افق کوروش 11 آذر ماه برگزار خواهد شد. 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای
تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 

۱۳۹۶/۰۹/۰۸

 مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد.