اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 
۱۳۹۶/۰۹/۰۸
مدیرعامل افق کوروش خبر داد:

راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 

 مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد. 


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، مهندس امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در نشست خبری به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش به تشریح عملکرد و فعالیت های این شرکت پرداخت و در ادامه خبر داد که تعداد شعب این فروشگاه به 800 شعبه رسیده که 20شعبه آن فرانچایز هستند و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال تعداد شعب افق کوروش به 900 شعبه خواهد رسید.

وی افزود: فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در این مدت توانسته است از منظر  وسعت، فروش، تعداد نیروی انسانی و شعب به رتبه قابل توجهی دست پیدا کند و برآوردهای ما نشان می دهد که در بخش های فروش و توسعه به 100 درصد اهداف ترسیم شده رسیده ایم.


فخریان از ارائه دو هزار قلم کالا در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش خبر داد و در ادامه از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا خبر داد که در حال حاضر اقلام سوپرمارکتی عرضه می کند.


وی همچنین از اقدام مهم دیگری هم در راه اندازی فروشگاه با برند "فمیلی" در اندازه هایپر در استان گلستان و گنبد در مساختی بالغ بر 3 هزار متر رونمایی کرد. 


وی در عین حال یکی دیگر از برنامه های آتی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش را راه اندازی و افتتاح شعبه در شهر بغداد عراق اعلام کرد و گفت: افق کوروش به زودی در خارج از مرزهای کشور نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که این اولین حضور جدی فروشگاه های زنجیره ای ایرانی و همچنین محصولات ایرانی در بازارهای صادراتی خواهد بود.  


وی به باشگاه مشتریان افق کوروش هم اشاره کرد که همواره با نوآوری همراه مشتریان است. به گفته او "تخفیف پلاس" تازه ترین نوآوری در جهت برآورده کردن خواسته مشتریان است و افق کوروش سعی می کند که در این مسیر همیشه یک قدم از مشتریان جلوتر باشد. 


در پایان این مراسم که به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد، خبرنگاران به رسم یادگار و یادبود چهارسالگی افق کوروش را تبریک گفتند. 
 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای

ارسال نظر

ارسال

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از 10 هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.