اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 
۱۳۹۶/۰۹/۰۸
مدیرعامل افق کوروش خبر داد:

راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 

 مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد. 


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، مهندس امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در نشست خبری به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش به تشریح عملکرد و فعالیت های این شرکت پرداخت و در ادامه خبر داد که تعداد شعب این فروشگاه به 800 شعبه رسیده که 20شعبه آن فرانچایز هستند و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال تعداد شعب افق کوروش به 900 شعبه خواهد رسید.

وی افزود: فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در این مدت توانسته است از منظر  وسعت، فروش، تعداد نیروی انسانی و شعب به رتبه قابل توجهی دست پیدا کند و برآوردهای ما نشان می دهد که در بخش های فروش و توسعه به 100 درصد اهداف ترسیم شده رسیده ایم.


فخریان از ارائه دو هزار قلم کالا در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش خبر داد و در ادامه از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا خبر داد که در حال حاضر اقلام سوپرمارکتی عرضه می کند.


وی همچنین از اقدام مهم دیگری هم در راه اندازی فروشگاه با برند "فمیلی" در اندازه هایپر در استان گلستان و گنبد در مساختی بالغ بر 3 هزار متر رونمایی کرد. 


وی در عین حال یکی دیگر از برنامه های آتی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش را راه اندازی و افتتاح شعبه در شهر بغداد عراق اعلام کرد و گفت: افق کوروش به زودی در خارج از مرزهای کشور نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که این اولین حضور جدی فروشگاه های زنجیره ای ایرانی و همچنین محصولات ایرانی در بازارهای صادراتی خواهد بود.  


وی به باشگاه مشتریان افق کوروش هم اشاره کرد که همواره با نوآوری همراه مشتریان است. به گفته او "تخفیف پلاس" تازه ترین نوآوری در جهت برآورده کردن خواسته مشتریان است و افق کوروش سعی می کند که در این مسیر همیشه یک قدم از مشتریان جلوتر باشد. 


در پایان این مراسم که به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد، خبرنگاران به رسم یادگار و یادبود چهارسالگی افق کوروش را تبریک گفتند. 
 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای

ارسال نظر

ارسال

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.