اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
قرعه کشی متولدین آذر و مسابقه سلفی با قاب چهارسالگی افق کوروش
۱۳۹۶/۰۹/۱۱
تمدید شد؛

قرعه کشی متولدین آذر و مسابقه سلفی با قاب چهارسالگی افق کوروش

به گزارش روابط عمومی ، متولدین ماه آذر به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش می توانند در قرعه کشی بزرگ سالگرد افتتاح فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش شرکت کنند.

 برای شرکت در قرعه کشی سالگرد افق کوروش کافیست متولد آذرماه باشید و مشخصات خود را طبق موارد درخواستی در وب سایت افق کوروش به آدرس okcs.ir و در صفحه مسابقه سالگرد افتتاح افق کوروش ثبت و تکمیل نمایید تا در قرعه کشی 9عدد پلاک طلا شرکت کنید و یکی از 9برنده خوش شانس ما باشید.

شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند که در صورت برنده شدن، اصل کارت ملی و تاریخ تولد افراد ثبت شده در سایت افق کوروش با شناسنامه مطابقت داده می شود.

شایان توجه است؛ با توجه به راه اندازی اولین فروشگاه تخفیف محور شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در تاریخ 9 آذر ماه، آن دسته از شرکت کنندگان که سالروز تولدشان مصادف با افتتاح اولین شعبه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش (9 آذر ماه ) باشد، برای شرکت در این قرعه کشی شانس و امتیاز 2 برابری خواهند داشت.

لازم به ذکر است؛ در پی استقبال بی نظیر و درخواست مشتریان عزیز، مسابقه عکاسی با قاب چهارسالگی افق کوروش و قرعه کشی متولدین ماه آذر در سالگرد افتتاح افق کوروش تا 15 آذرماه تمدید شد.


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای
تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.