اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مدیرعامل افق کوروش از شعبه شماره یک بازدید کرد 
۱۳۹۶/۰۹/۱۲
در سالروز افتتاح فروشگاه های افق کوروش؛

مدیرعامل افق کوروش از شعبه شماره یک بازدید کرد 

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، نهم آذرماه مصادف با سالروز افتتاح این فروشگاه از شعبه شماره یک افق کوروش بازدید کرد.


 
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در چهارمین سالگرد افتتاح این فروشگاه، از شعبه شماره یک افق کوروش- شهیدان واقع در خیابان آزادی- بازدید کرد.  


مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در جریان این بازدید با مشتریان حاضر در فروشگاه به گفتگو پرداخت و در جریان نظرات و پیشنهادات مردمی قرار گرفت. 

 


وی در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات همکاران شعب در دست یابی به اهداف عالیه ، بر تلاش و عزم جدی آنها بر افزایش رضایت مندی مشتریان و خدمت رسانی شایسته به مردم تاکید کرد و رهنمودها و نکاتی را به منظور بهبود عملکرد و رشد شاخص های بهره وری بیان نمود. 


مدیرعامل فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش همچنین با اشاره به ورود کشورهای خارجی به بازار خرده فروشی های ایران و رقابت های روز افزون در این صنعت ،  ابراز امیدواری کرد که افق کوروش با خدمت رسانی شایسته به مردم و همچنین نوآوری و خلاقیت همچنان در صنعت خرده فروشی پیشتاز و پیشگام باشد. 
 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای
تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.