اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
برنده خودرو ساندرو قاب چهارسالگی افق کوروش مشخص شد/ 9 متولد آذرماه برنده پلاک طلای طرح افق کوروش
۱۳۹۶/۰۹/۱۹

برنده خودرو ساندرو قاب چهارسالگی افق کوروش مشخص شد/ 9 متولد آذرماه برنده پلاک طلای طرح افق کوروش

برنده خوش شانس خودرو ساندروی قاب چهارسالگی افق کوروش و 9 برنده پلاک طلای طرح افق کوروش مشخص شدند. 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح این فروشگاه، مسابقه سلفی با قاب چهار سالگی افق کوروش و همچنین قرعه کشی متولدین آذر ماه را برای همراهان همیشگی خود در نظر گرفته بود که این دو مسابقه با استقبال وسیعی از سوی مشتریان مواجه شد.


شرکت کنندگان برای مسابقه سلفی که به مناسبت چهارمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شده بود، از پنجم لغایت پانزدهم آذر ماه فرصت داشتند تا با مراجعه به شعب افق کوروش در سراسر کشور ، با قاب چهار سالگی افق کوروش عکس بگیرند و از طریق ربات تلگرام به آدرس oktavallodbot@ ارسال نمایند تا به قید قرعه برنده یک دستگاه خودرو رنو ساندرو شوند.  


روز گذشته مراسم قرعه کشی مسابقه سلفی با قاب چهار سالگی قرعه کشی برگزار شد و از11 هزار عکس ارسالی به ربات oktavallodbot@حدود 8400 عکس که با قوانین وضع شده منطبق بودند، در قرعه کشی یک دستگاه خودرو ساندرو شرکت داده شدند. 


در این قرعه کشی که به صورت زنده از صفحه اینستاگرام افق کوروش به آدرس okcs.ir@ پخش شد؛ مشتری خوش شانس فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به نام سرکار خانم فرحناز فرهمند از شهر کرج برنده یک دستگاه خودرو ساندرو قرمز رنگ شدند.


در ادامه این مراسم، قرعه کشی متولدین آذر ماه برای مشخص شدن برندگان  9 عدد پلاک طلای طرح افق کوروش برگزار شد. 


آن دسته از متولدین ماه آذر که برای شرکت در قرعه کشی سالگرد افق کوروش مشخصات خود را طبق موارد درخواستی در وب سایت افق کوروش به آدرس okcs.ir و در صفحه مسابقه سالگرد افتتاح افق کوروش ثبت و تکمیل نموده بودند، در قرعه کشی 9عدد پلاک طلا شرکت داده شدند.


7 هزار و 160 متولد آذر ماه در فاصله پنجم لغایت 15 آذر ماه با مراجعه به سایت okcs.ir در صفحه مسابقه سالگرد افق کوروش ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 798 نفر مصادف با افتتاح اولین فروشگاه تخفیف محور شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در تاریخ 9 آذر ماه ، متولد شده بودند. 


در قرعه کشی بزرگ متولدین آذر ماه، خانم ها آذرگل فهیم ، فاطمه محمدی کیا ، سمیه عمادالدین و ندا اسماعیل بیگی از شهر تهران، پریا خباز طراحی از اهواز و آقایان جعفر فریور از خلخال، تیمور اسماعیلی از میاندوآب، کاظم واعظ رودباری از رشت و میرسعید رضوان لیلان از تبریز برندگان پلاک طلای طرح افق کوروش شدند. 
 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.