اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
جشنواره زمستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد
۱۳۹۶/۱۰/۱۹

جشنواره زمستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد

سه دستگاه خودرو رنو ساندرو ، 3دستگاه خودرو پژو 206 ، 2 جایزه نقدی500 میلیون ریالی، 30 عدد ربع سکه بهار آزادی ،  1396عدد کارت خرید 1500000 ریالی، 1397 لوازم آشپزخانه و  25 دستگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ از جوایز نفیس و ارزنده ی جشنواره زمستانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش است. 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، جشنواره زمستانه افق کوروش با مشارکت برندهای تشریفات، شادلی، عصاره طلایی، آذوقه، اویلا و فامیلا آغاز شد.


مشتریان برای شرکت در جشنواره زمستانه افق کوروش که از ابتدای دی ماه تا پایان اسفند ماه در شعب سراسر کشور فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش برگزار می شود، می توانند با 15 هزار تومان خرید از محصولات عرقیجات عصاره طلایی و کسب یک امتیاز در قرعه کشی سه دستگاه خودرو رنو ساندرو، با خرید یک کیسه 5 کیلویی برنج آذوقه و یک کیسه 10 کیلویی و کسب به ترتیب یک و سه امتیاز در قرعه کشی جوایز 2 جایزه نقدی500 میلیون ریالی، یک دستگاه پژو 206 و 30 ربع سکه بهار آزادی، 20 هزار تومان خرید از محصولات اویلا و فامیلا و کسب یک امتیاز در قرعه کشی 1397 لوازم آشپزخانه، خرید 50 هزار تومان از محصولات چای تشریفات و کسب 2 امتیاز در قرعه کشی 2 دستگاه خودرو پژو 206 و 1396 عدد کارت خرید 1500000 ریالی، خرید 10 هزار تومان از آبمیوه ها و شربت شادلی و کسب یک امتیاز در قرعه کشی 25 دستگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ شرکت نمایند. 


 لازم به ذکر است؛ علاقمندان به شرکت در جشنواره زمستانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش بایستی کد 9 رقمی فاکتور خود را به سامانه پیامکی 10000246 ارسال نمایند و فاکتور خود را تا پایان قرعه کشی نزد خود نگهداری نمایند. 


گفتنی است؛ شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش در سطح استان های، تهران، البرز، قزوین، همدان، آذربایجان های غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، مازندران، گیلان، گلستان، خراسان های رضوی، جنوبی و شمالی، فارس، اصفهان، سمنان، قم، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، بوشهر، کردستان، لرستان، یزد، مرکزی و ایلام از تخفیفات ویژه ای که در نظر گرفته شده است بهرمند شوید.


برای آگاهی از این تخفیفات اینجا کلیک کنید.


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
#افق کوروش
#فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.