اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فروش ویژه تخم مرغ طرح تنظیم بازار در افق کوروش
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

فروش ویژه تخم مرغ طرح تنظیم بازار در افق کوروش

عرضه تخم مرغ با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش آغاز شد. 


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش، در راستای تنظیم بازار تخم مرغ و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، تخم مرغ با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور آماده عرضه به مشتریان عزیز می باشد. 


براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، هر شانه تخم‌مرغ با قیمت 12 هزار و 600 تومان در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می گیرد. 


لازم به ذکر است؛ تخم مرغ های بسته بندی و فله با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش سراسر کشور به فروش می رسد. 


مشتریان عزیز می توانند تخم مرغ با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار را از شعب فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در استان های تهران، البرز، قزوین، همدان، آذربایجان های غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، مازندران، گیلان، گلستان، خراسان های رضوی، جنوبی و شمالی، اصفهان، سمنان، قم، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، بوشهر، کردستان، لرستان، یزد، مرکزی و ایلام خریداری نمایند. 
 


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
تخفیف
خرید
تخم مرغ
#افق کوروش
قیمت تنظیم بازار
ستاد تنظیم بازار
کوروش

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.