اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
خدمت رسانی افق کوروش به مشتریان در روز برفی
۱۳۹۶/۱۱/۰۸

خدمت رسانی افق کوروش به مشتریان در روز برفی

شعب فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، به رغم بارش برفِ سنگین در نیمه شمالی کشور و افت محسوس دما، شعبِ فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش در سراسر کشور فعال و آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

 

مشتریان عزیز افق کوروش در تهران با توجه به بارش شدید برف و لغزنده بودن معابر و خیابان ها و برای تسهیل در امر خرید می توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی افق کوروش (اُکالا) به آدرس www.okala.com، محصولات و کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیفات فروشگاهی سفارش و در کمتر از دو ساعت درب منزل تحویل بگیرند.

 

لازم به ذکر است؛ جشنواره زمستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش تا پایان اسفند ماه در شعب سراسر کشور فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش برقرار است و مشتریان عزیز می توانند با خرید از محصولات عرقیجات عصاره طلایی، برنج آذوقه، اویلا و فامیلا، چای تشریفات، شادلی و ارسال کد ۹ رقمی ذیل فاکتور به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۴۶ در این جشنواره شرکت نمایند و یکی از برندگان خوش شانس یک دستگاه خودرو هایما، سه دستگاه خودرو رنو ساندرو ، ۵ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ ، ۲ جایزه نقدی۵۰۰ میلیون ریالی، ۳۰ عدد ربع سکه بهار آزادی ،  ۱۳۹۶عدد کارت خرید ۱۵۰۰۰۰۰ ریالی، ۱۳۹۷ لوازم آشپزخانه و  ۲۵ دستگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ جشنواره زمستانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش باشند.

 

*تصاویر ارسالی زیر از سوی همکاران خستگی ناپذیر و با نشاط شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش (منطقه یک) از آغاز به کار در روزی برفی می باشد.

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
تخفیف
افق کوروش
روز برفی
عکس یادگاری
زمستان برفی
زمستان افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.