اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
معاون سفارت عمان با مدیرعامل افق کوروش ديدار كرد/ دعوت از شرکت افق کوروش برای سرمایه گذاری در عمان 
۱۳۹۶/۱۱/۲۸

معاون سفارت عمان با مدیرعامل افق کوروش ديدار كرد/ دعوت از شرکت افق کوروش برای سرمایه گذاری در عمان 

معاون سفارت عمان در دیدار با مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با تاکید بر گسترش و تقویت همکاری های ایران و عمان در جهت ايجاد فروشگاه های زنجیره ای ایرانی در عمان، از شرکت افق کوروش برای سرمایه گذاری در این کشور دعوت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، سلطان بن راشد القتبی معاون سفارت عمان در دیدار با مدیرعامل شرکت فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش خواهان گسترش همکاری های تجاری دو كشور و راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش در عمان شد. 

معاون سفارت عمان در این دیدار ضمن اعلام حمایت از راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای ايرانی در کشور عمان گفت: هم اکنون بستر مناسبی برای حضور فروشگاه های زنجیره ای با برندهای ایرانی در کشور عمان فراهم است و برندهای ایرانی همچون شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که به لحاظ تعداد شعب و نیروی انسانی شاغل در این مجموعه، هم اکنون بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران محسوب می شود،  با تاسيس و راه اندازی شعب و عرضه محصولات ايرانی می توانند به فعالیت در کشور عمان بپردازند.

وی به حضور فروشگاه های زنجیره ای از دیگر کشورهای همسايه در عمان اشاره کرد و در عين حال با توجه به روابط دیرینه و دوستانه دو کشور ایران و عمان، بر بهره گیری از فرصت ها و توانمندی های دو کشور به منظور گسترش فعالیت های اقتصادی و تجاری تاکید نمود.

رئیس بخش اقتصادی سفارت عمان همچنین در مورد تسهیلات ویژه این کشور برای راه اندازی فروشگاه زنجیره ای با برند ایرانی نیز گفت: دوﻟﺖ ﻋﻤﺎن ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر اﻓﺰاﻳﺶ ﺳﻄﺢ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاری داﺧلی و ﺧﺎرجی در ﺑﺨﺶ ﻫﺎی تجاری و اقتصادی، مشوق هایی در نظر گرفته است تا اﻧﮕﻴﺰه ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺑﺮای ﺣﻀﻮر در اﻳﻦ ﺑﺴﺘﺮ اﻗﺘﺼﺎدی افزایش یابد که می توان به معافیت سرمایه گذاران از پرداخت مالیات تا 10 سال ابتدای فعالیت، معافیت گمرکی برای ورود ﻣﻮاد اوﻟﻴﻪ و ﺗﺠﻬﻴﺰات ﺻﻨﻌتی و ﻛﺎرﺧﺎﻧﻪ ای و مالکیت صد در صد سرمایه گذاران خارجی برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در عمان اشاره کرد.


در ادامه این دیدار،  امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش نیز ضمن ابراز خرسندی از تقویت همکاری های دو جانبه نسبت به ایجاد و راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای ایرانی و همچنين عرضه اقلام و محصولات ایرانی در عمان استقبال کرد.


فخريان در عین حال ایجاد و گسترش فروشگاه های زنجيره ای ايرانی و عرضه محصولات ايران در كشور عمان را در راستای تحكيم و تعميق روابط اقتصادی دو كشور تاثيرگذار ارزيابی كرد و در ادامه پیرامون راهكارهای پيش رو برای پايداری و گسترش همکاری ها، حضور فعال شرکت های ایرانی در مسقط و تسهیل شرایط برای سرمایه گذاران ایرانی گفت و گو و تبادل نظر صورت گرفت. 


در پایان این دیدار، سلطان بن راشد القتبی نایب رئیس سفارت عمان از مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش و هیات همراه برای بازدید از عمان و نظام خرده فروشی این کشور دعوت کرد. 
 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
تخفیف
سفارت عمان
سفیر عمان
معاون سفارت عمان
فروشگاه های زنجیره ای در عمان
افتتاح فروشگاه
سرمایه گذاری خارجی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.