اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
جشنواره عیدانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
در لحظه برنده باشید؛

جشنواره عیدانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد

برای شرکت در جشنواره عیدانه، با خرید از دستگاه های کارتخوان پرداخت الکترونیک سامان در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، یکی از برندگان قرعه کشی هزاران کارت هدیه باشید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، جشنواره عیدانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان آغاز شد.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره عیدانه افق کوروش می توانند با خرید از دستگاه های کارت خوان پرداخت الکترونیک سامان در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش، یکی از برندگان خوش شانس هزاران کارت هدیه بانکی باشند.   

مشتریان عزیز برای شرکت در جشنواره عیدانه فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش از امروز تا پایان اسفند ماه 96 فرصت دارند تا با مراجعه به شعب افق کوروش و خرید حداقل 50 هزار تومان، از طریق دستگاه کارتخوان شرکت پرداخت الکترونیک سامان، شانس بهره مندی از جوایز ویژه جشنواره عیدانه افق کوروش و شرکت پرداخت الکترونیک سامان را داشته باشند. 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
جشنواره
جشنواره عیدانه
پرداخت الکترونیک سامان

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.