اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
جشنواره عیدانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
در لحظه برنده باشید؛

جشنواره عیدانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد

برای شرکت در جشنواره عیدانه، با خرید از دستگاه های کارتخوان پرداخت الکترونیک سامان در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، یکی از برندگان قرعه کشی هزاران کارت هدیه باشید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، جشنواره عیدانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان آغاز شد.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره عیدانه افق کوروش می توانند با خرید از دستگاه های کارت خوان پرداخت الکترونیک سامان در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش، یکی از برندگان خوش شانس هزاران کارت هدیه بانکی باشند.   

مشتریان عزیز برای شرکت در جشنواره عیدانه فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش از امروز تا پایان اسفند ماه 96 فرصت دارند تا با مراجعه به شعب افق کوروش و خرید حداقل 50 هزار تومان، از طریق دستگاه کارتخوان شرکت پرداخت الکترونیک سامان، شانس بهره مندی از جوایز ویژه جشنواره عیدانه افق کوروش و شرکت پرداخت الکترونیک سامان را داشته باشند. 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
جشنواره
جشنواره عیدانه
پرداخت الکترونیک سامان

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.