اخبار افق کوروش /  خرید به صرفه

چاپ
الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید
۱۳۹۶/۱۲/۱۵
در این مقاله شما الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید را خواهید خواند

الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید

 

چکیده

ورود برندهای جدید تلاش مخاطره آمیزی برای بازاریابان است چرا که بسیاری از آن ها در جذب یک جمعیت پایدار از مشتریان شکست می خورند. تحقیق جاری، رفتار خرید مصرف کنندگان را در رابطه با ورود یک برند جدید بررسی کرده و معیارهای نظری معیارهای مدل NBD دریکله را بازبینی می­نماید. با بررسی 40 برند جدید در انگلستان از میان محدوده­ی متنوع برندها و دسته های مختلف، مشخص شده است که در 12 ماه اول، برندهای جدید صرف نظر از نوع، قیمت فروش یا فروش حاصل از برند جدید دارای خریداران بیشتر اما با وفاداری کمتری نسبت به معیارهای مدل NBD می­باشند. به علاوه، بر اساس شواهد مستدل مشخص شده است که مشتریان جدید نسبت به مشتریان قدیمی وابستگی کمتری برای خرید برندهای جدید دارند. زیرا اقلام جدیدالورود ردیاد ضعیفی در ذهن این دسته از مشتریان ایجاد نموده و به همین دلیل این خریداران برای تثبیت حافظه خرید برند، نیاز به تقویت بازاریابی دارند.


برای خواندن متن کامل مقاله بر روی لینک ذیل کلیک کنید

 

الگوبرداری رفتار خریدار نسبت به برندهای جدید 

 

 


برچسب ها:

ورود برندهای جدید
وفاداری
مدل NBD دیریکله
کالاهای بسته بندی شده

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.