اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش با اهدای پک لوازم التحریر حامی نان آوران کوچک شد
۱۳۹۶/۱۲/۱۵
در روز احسان و نیکوکاری؛

افق کوروش با اهدای پک لوازم التحریر حامی نان آوران کوچک شد

شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش همزمان با روز احسان و نیکوکاری، با اهدای پک لوازم التحریر از کودکانِ کار حمایت کرد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، همزمان با روز احسان و نیکوکاری، شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش با اهدای پک های نوشت افزار به مدرسه صبح رویش- اولین و بزرگترین مجموعه آموزشی و تخصصی کودکان کار و در معرض آسیب اجتماعی - به زمره حامیان کودکانِ کار و نان آوران کوچک پیوست.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در روز احسان و نیکوکاری و در راستای ترویج و اشاعه ی فرهنگ نیکوکاری و در عین حال ایفای نقش مسئولیت اجتماعی، در بازدید از دبستان دخترانه و پسرانه مدرسه صبح رویش در جریان روند کاری این مجتمع خلاقیتی، مهارتی و آموزشی قرار گرفت.

مدیران ارشد شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در ابتدای بازدید از مدرسه ویژه کودکان کار، با استقبال گرم و صمیمانه ی کودکان تحصیلکرده در این مدرسه قرار گرفتند و همراه با دانش آموزان از بخش های مختلف مهارت آموزی و کارآفرینی و ابزارهای همچون میز گفتگو، زنگ حالِ خوب، صف مارپیچ، تابلو مسئولیت پذیری، طرح با هم بهتر از دیروز و جیرینگ نیز که با هدف تقویت مهارت های اجتماعی و بهتر زندگی کردن برای آینده سالم به عنوان یک شهروند مطلوب موثر است، دیدن کردند.

در ادامه بازدید از این مدرسه تخصصی کودکان کار، مدیران ارشد شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در جمعی صمیمانه با دانش آموزان مدرسه به گفت وگو نشستند و به سوالات این کودکان پاسخ دادند.

در پایان این بازدید، دانش آموزان مدرسه صبح رویش با اهدای تندیس دست ساز،  نقاشی ها و کاردستی های خلاقانه از مسئولین افق کوروش قدردانی کردند.

گفتنی است؛ مجتمع خلاقیتی، مهارتی و آموزشی صبح رویش با راه اندازی اولین مدرسه تخصصی کودکان کار و در معرض آسیب کشور با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش در مقاطع دبستانه دخترانه و پسرانه و متوسطه دوره اول پسرانه، خانه کودک و جوانکده در محدوده دروازه غار فعال است؛ هر چند کارِ کودکان نوعی آسیب محسوب می شود لیکن تعدادی از کودکان جامعه هدف صبح رویش در معرض آسیب هایی چون اعتیاد اعضای خانواده، خرید و فروش و توزیع مواد مخدر در محیط زندگی، حضور نا امن در بستر آسیب های شدید محله هرندی ( دروازه غار ) همچون کارتن خوابی، بازماندگی از تحصیل، مهاجرت و حاشیه نشینی و ... می باشند .

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
صبح رویش
کودکان کار

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.