اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اجرای دومین مرحله از طرح حمایت غذایی دولت در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۶/۱۲/۲۶
آغاز شد؛

اجرای دومین مرحله از طرح حمایت غذایی دولت در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

دومین مرحله طرح حمایت غذایی دولت با هدف ایجاد امنیت غذایی از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، دومین مرحله ی طرح حمایت غذایی دولت با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیرِ تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد.

در نامه ارسال شده از سوی مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان فروشگاه طرف قرارداد این طرح آمده است؛ ضمن سپاس و قدردانی مجدد از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کلیه همکاران در اجرای صحیح ادوار گذشته طرح حمایت غذایی، پیرو دستور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مبنی بر توزیع سبد کالا برای اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی به اطلاع می رساند؛ دومین دوره اجرای طرح مذکور در سال جاری ( برحسب بعد خانوار و مطابق جدول ذیل) از روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه آغاز می گردد و شماره کارت مربوط به مشمولین کمیته امداد (ره) تا اطلاع ثانوی همان شماره کارت یارانه بگیری سابق سرپرستان خانوار می باشد.

مطابق اعلام وزارت تعاون، کار و و رفاه اجتماعی و در جدول سهمیه بندی خانوار مشمول طرح حمایت غذایی اسفند 96 آمده است؛ طرح حمایت غذایی اسفندماه 96 با افزایش ده درصدی ارزش ریالی سهمیه مشمولین در شعب فروشگاه های طرف قرارداد این طرح آغاز خواهد شد. ارزش سبد امنیت غذایی برای خانوار تک نفره و غیر مستمربگیران مبلغ سیصد و پنجاه هزار ریال، خانوار دو نفره هفتصد هزار ریال، خانوار سه نفره هشتصد و پنجاه هزار ریال، خانوار چهارنفره یک میلیون ریال، خانوار پنج نفره یک میلیون و صد و پنجاه هزار ریال، و خانوار شش نفره و بالاتر یک میلیون و سیصد هزار ریال می باشد.

برهمین اساس، توزیع سبد امنیت غذایی میان مشمولان اجرای این طرح، از روز پنج شنبه مورخ 24 اسفند ماه در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در سراسر کشور آغاز شده است.

کارت خرید مشمولان این طرح به مبلغ تعیین شده شارژ گردیده و قابلیت خرید کالا دارد و مشمولین این طرح می توانند بدون دریافت هیچ نوع کارمزدی نسبت به تحویل کالای مورد تقاضا به ارزش مجموع تراکنش های انجام شده اقدام نمایند.

مشمولان طرح بسته حمایت غذایی دولت می توانند با مراجعه به شعب فروشگاه‌های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور، سبد غذایی خود را متناسب با احتیاجات خود تأمین و دریافت کنند.

لازم به ذکر است؛ شعب فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در استان های تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، البرز، اصفهان، قم، فارس، مازندران، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، همدان، ایلام، گلستان، گیلان، اردبیل، مرکزی، سمنان، لرستان، خوزستان، یزد، کرمانشاه، کرمان آماده خدمت رسانی به مشمولان این طرح می باشد.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
فروشگاه افق کوروش
بسته حمایتی دولت

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.