اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اجرای دومین مرحله از طرح حمایت غذایی دولت در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۶/۱۲/۲۶
آغاز شد؛

اجرای دومین مرحله از طرح حمایت غذایی دولت در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

دومین مرحله طرح حمایت غذایی دولت با هدف ایجاد امنیت غذایی از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، دومین مرحله ی طرح حمایت غذایی دولت با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیرِ تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد.

در نامه ارسال شده از سوی مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان فروشگاه طرف قرارداد این طرح آمده است؛ ضمن سپاس و قدردانی مجدد از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کلیه همکاران در اجرای صحیح ادوار گذشته طرح حمایت غذایی، پیرو دستور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مبنی بر توزیع سبد کالا برای اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی به اطلاع می رساند؛ دومین دوره اجرای طرح مذکور در سال جاری ( برحسب بعد خانوار و مطابق جدول ذیل) از روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه آغاز می گردد و شماره کارت مربوط به مشمولین کمیته امداد (ره) تا اطلاع ثانوی همان شماره کارت یارانه بگیری سابق سرپرستان خانوار می باشد.

مطابق اعلام وزارت تعاون، کار و و رفاه اجتماعی و در جدول سهمیه بندی خانوار مشمول طرح حمایت غذایی اسفند 96 آمده است؛ طرح حمایت غذایی اسفندماه 96 با افزایش ده درصدی ارزش ریالی سهمیه مشمولین در شعب فروشگاه های طرف قرارداد این طرح آغاز خواهد شد. ارزش سبد امنیت غذایی برای خانوار تک نفره و غیر مستمربگیران مبلغ سیصد و پنجاه هزار ریال، خانوار دو نفره هفتصد هزار ریال، خانوار سه نفره هشتصد و پنجاه هزار ریال، خانوار چهارنفره یک میلیون ریال، خانوار پنج نفره یک میلیون و صد و پنجاه هزار ریال، و خانوار شش نفره و بالاتر یک میلیون و سیصد هزار ریال می باشد.

برهمین اساس، توزیع سبد امنیت غذایی میان مشمولان اجرای این طرح، از روز پنج شنبه مورخ 24 اسفند ماه در فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در سراسر کشور آغاز شده است.

کارت خرید مشمولان این طرح به مبلغ تعیین شده شارژ گردیده و قابلیت خرید کالا دارد و مشمولین این طرح می توانند بدون دریافت هیچ نوع کارمزدی نسبت به تحویل کالای مورد تقاضا به ارزش مجموع تراکنش های انجام شده اقدام نمایند.

مشمولان طرح بسته حمایت غذایی دولت می توانند با مراجعه به شعب فروشگاه‌های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور، سبد غذایی خود را متناسب با احتیاجات خود تأمین و دریافت کنند.

لازم به ذکر است؛ شعب فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در استان های تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، البرز، اصفهان، قم، فارس، مازندران، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، همدان، ایلام، گلستان، گیلان، اردبیل، مرکزی، سمنان، لرستان، خوزستان، یزد، کرمانشاه، کرمان آماده خدمت رسانی به مشمولان این طرح می باشد.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
فروشگاه افق کوروش
بسته حمایتی دولت

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از 10 هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.