اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش با کسب رتبه 69 به عنوان شرکت برتر ایران شناخته شد
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
براساس گواهینامه صادره از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران؛

افق کوروش با کسب رتبه 69 به عنوان شرکت برتر ایران شناخته شد

براساس گواهینامه صادره از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بین صد شرکت برتر ایران در سال مالی 1395 موفق به کسب رتبه 69 از نظر شاخص فروش شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش، با ارزیابی های صورت گرفته از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سال مالی 1395 با کسب رتبه69 از نظر شاخص فروش به عنوان یکی از صد شرکت برتر ایرانی معرفی شد.

طبق نتایج اعلام شده بیستمین سال رتبه بندی IMI-100، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در میان صد شرکت برتر ایران موفق شد با 72 پله صعود، رتبه فروش شرکت را در سال 95 به رتبه 69 برساند و علاوه بر حضور در میان صد شرکت برتر ایران، نام خود را در جدول بیشترین صعودهای صد شرکت برتر ایران به ثبت برساند.

همچنین براساس گزارش ویژه همایش شرکت های برتر ایران، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سال 95 به نسبت سال 94 با ثبت 197 درصد رشد فروش در رتبه سوم بیشترین رشد فروش در میان صد شرکت برتر ایران قرار گرفت و با ثبت بالاترین رقم فروش در گروه فروشگاه های زنجیره ای، به مقام اول در گروه فروشگاه ها دست یافت.

گفتنی است؛ گواهینامه صادره از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران برای شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به امضای علی محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران و مجید درویش مدیر مرکز رتبه بندی شرکت های برتر ایران رسیده است.


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه افق کوروش
رتبه نخست فروشگاه های زنجیره ای
رتبه اول فروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.