مجله کوروش /  اخبار

چاپ
آغاز طرحِ تخفیف ویژه به فرهنگیان در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

آغاز طرحِ تخفیف ویژه به فرهنگیان در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

طرح تخفیف ویژه به فرهنگیان در  فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش آغاز شد و فرهنگیان شاغل با مراجعه به شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور می توانند علاوه بر تخفیفات جاری، از تخفیفات ویژه بهره مند شوند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در راستای امضای تفاهم نامه فی مابین بانک ملی ایران و فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و به پاس احترام به مقام والای معلم، آموزگاران و فرهنگیان عزیز می توانند با استفاده از ملی کارت خود، اقلام مصرفی مورد نیازشان را از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور خریداری کنند و علاوه بر تخفیف‌های معمول، از تخفیف های مازاد و ویژه فرهنگیان نیز بهره مند شوند.

در این طرح، آموزگاران و فرهنگیان عزیز با خرید بیش از یکصد هزار تومان در ماه از شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از 2 درصد تخفیف مازاد، با خرید بیش از دویست هزار تومان در ماه از 3 درصد تخفیف مازاد، با خرید بیش از چهارصد هزار تومان در ماه از 4 درصد تخفیف مازاد و در خرید بیش از پانصد هزار تومان در ماه از  5 درصد تخفیف مازاد به کل خرید ها بهره مند خواهند شد.

شایان توجه است؛ هر دوره خرید در طرح تخفیف ویژه به فرهنگیان به صورت ماهانه از ابتدا تا انتهای ماه شمسی در نظر گرفته می شود و فرهنگیان عزیز باید توجه داشته باشند که مجموع خرید های صورت گرفته با یک کارت به صورت متمرکز در تاریخچه خرید آن کارت ذخیره می شود.

آموزگاران و فرهنگیان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آدرس شعب فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش و تخفیفات فروشگاهی به وب سایت افق کوروش به آدرس https://www.okcs.ir مراجعه نمایند .


برچسب ها:

افق کوروش
تخفیف
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 

۱۳۹۶/۰۹/۰۸

 مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد.