اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش میهمان برنامه
۱۳۹۷/۰۲/۱۵

افق کوروش میهمان برنامه "به خانه برمی گردیم"

برنامه "به خانه برمی گردیم" در شبکه پنج صدا و سیما، میزبان شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در هفته ای که گذشت، برنامه پرمخاطب "به خانه برمی گردیم"، که همه روزه در ساعت 17 از شبکه پنج صدا و سیما به صورت زنده به روی آنتن می رود، میزبان شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش شد. 

این برنامه با حضور یکی از مدیران ارشد شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و با اجرای محمد نظری و ژیلا امیرشاهی روز پنج شنبه مورخ 13 اردیبهشت ماه به روی آنتن رفت و به موضوع روند شکل گیری و مزیت های رقابتی فروشگاه های زنجیره ای در کشور پرداخت. 

نعیم ابراهیمیان از مدیران ارشد افق کوروش به نمایندگی از این شرکت با حضور در این برنامه زنده تلویزیونی ضمن اشاره به شکل گیری فروشگاه های زنجیره ای جدید متناسب با نیازهای انسان شهرنشین، مقوله ی مزیت های رقابتی و مکانیزم تخفیف در فروشگاه های زنجیره ای را تشریح کرد.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
افق کوروش
تخفیف
فروشگاه های همواره تخفیف
صدا و سیما
به خانه بر می گردیم
مدیر ارشد افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.