اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش میهمان برنامه
۱۳۹۷/۰۲/۱۵

افق کوروش میهمان برنامه "به خانه برمی گردیم"

برنامه "به خانه برمی گردیم" در شبکه پنج صدا و سیما، میزبان شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در هفته ای که گذشت، برنامه پرمخاطب "به خانه برمی گردیم"، که همه روزه در ساعت 17 از شبکه پنج صدا و سیما به صورت زنده به روی آنتن می رود، میزبان شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش شد. 

این برنامه با حضور یکی از مدیران ارشد شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و با اجرای محمد نظری و ژیلا امیرشاهی روز پنج شنبه مورخ 13 اردیبهشت ماه به روی آنتن رفت و به موضوع روند شکل گیری و مزیت های رقابتی فروشگاه های زنجیره ای در کشور پرداخت. 

نعیم ابراهیمیان از مدیران ارشد افق کوروش به نمایندگی از این شرکت با حضور در این برنامه زنده تلویزیونی ضمن اشاره به شکل گیری فروشگاه های زنجیره ای جدید متناسب با نیازهای انسان شهرنشین، مقوله ی مزیت های رقابتی و مکانیزم تخفیف در فروشگاه های زنجیره ای را تشریح کرد.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
افق کوروش
تخفیف
فروشگاه های همواره تخفیف
صدا و سیما
به خانه بر می گردیم
مدیر ارشد افق کوروش

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.