اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
حضور فعالان اقتصادی تایوانی در فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۷/۰۲/۲۶

حضور فعالان اقتصادی تایوانی در فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

فعالان اقتصادی تایوانی با حضور در یکی از شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، خواستار تقویت همکاری های دو جانبه در جهت تبادل تکنولوژی و سرمایه گذاری مشترک در صنعت فروشگاه های زنجیره ای ایران شدند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، یک هیات تجاری تایوانی با هدف آشنایی و شناسایی سلیقه مصرف کنندگان ایرانی و نحوه ی فعالیت فروشگاه های زنجیره ای در ایران از شعبه جهان آرا فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بازدید کردند.

این فعالان اقتصادی از کشور تایوان در جریان بازدید از فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با شناخت  و بررسی کیفیت و نحوه بسته بندی اقلام و محصولات ایرانی، علاقمندی خود را برای مشارکت در بازار فروشگاه های زنجیره ای ایران و برقراری روابط تجاری و اقتصادی به ویژه در حوزه تجهیزات فروشگاهی اعلام کردند.

در جمع این فعالان اقتصادی، نمایندگانی از یک هلدینگ بزرگ بین المللی در تایوان حضور داشتند که ضمن تحسین کیفیت و بسته بندی اقلام و محصولات ایرانی، آمادگی خود را برای تقویت همکاری ها در جهت تبادل تکنولوژی و دانش فنی در تولیدِ محصولات و تجهیزات فروشگاهی و راهکارهایی برای برقراری و گسترش روابط تجاری بیان کردند.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
بازدید از افق کوروش
فعالان اقتصادی تایوان
هیات تجاری

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.