اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
هدیه ماه مهربانی را از افق کوروش دریافت کنید
۱۳۹۷/۰۳/۱۳
از 13 تا 22 خردادماه و با ارائه کوپن هدیه خرید؛ 

هدیه ماه مهربانی را از افق کوروش دریافت کنید

مشتریان عزیز از 13 تا 22 خردادماه و با ارائه کوپن های خریدِ جشنواره افق مهربانی، هدیه خرید خود را از شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش دریافت نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، جشنواره افق مهربانی در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با هدف ترویج فرهنگِ مهربانی و نیکوکاری برگزار شد.

در طرح ویژه ماه مبارک رمضانِ افق کوروش ، مشتریان عزیز علاوه بر بهره مندی از تخفیفات همیشگی، تخفیف مازادی را تحت عنوان کوپنِ هدیه دریافت می کنند و می توانند با اهدای این کوپن های خرید به افراد نیازمند، افق مهربانی را رقم زنند.   

مشتریان عزیز به ازای سبدِ خرید صد، دویست، سیصد و چهارصد هزار تومانی از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به ترتیب 10، 20، 30 و 40 هزار تومان کوپنِ هدیه دریافت می کنند که می توانند با ارائه این کوپن هدیه از 13 خرداد ماه تا 22 خردادماه به شعبه فروشگاهی که خرید انجام شده، از این هدایای خرید بهره مند شوند. 

شایان توجه است؛ جشنواره افق مهربانی افق کوروش با استقبال وسیعی از سوی هنرمندان عزیز مواجه شد و هنرمندان با انتشار ویدئوهایی در صفحات شخصی اینستاگرام خود هواداران خود را به شرکت در این جشنواره ترغیب و تشویق کردند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.