اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
قرعه کشی جشنواره یک جام و 11 برنده افق کوروش برگزار شد
۱۳۹۷/۰۵/۰۶
در شب میلاد با سعادت امام رضا (ع) ؛

قرعه کشی جشنواره یک جام و 11 برنده افق کوروش برگزار شد

قرعه کشی جشنواره یک جام و 11 برنده افق کوروش در شب میلاد با سعادت امام رضا (ع) برگزار شد و یازده برنده خوش شانس این جشنواره مشخص شدند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، مراسم قرعه کشی جشنواره یک جام و یازده برنده در شب میلاد با سعادت علی ابن موسی الرضا (ع) و در شعبه باهنر فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با حضور جمعی از مشتریان عزیز و با اجرای برنامه های شاد و مفرح برگزار شد.

در این قرعه کشی، 11 برنده خوش شانس از شهرهای آمل، اقلید، شیراز، گنبدکاووس، کرج، گناوه، مشهد، کازرون، بجنورد، تهران و نوشهر برنده جوایز نقدی جشنواره یک جام و 11 برنده افق کوروش شدند و به نفرات اول 4 میلیون تومان، نفرات دوم، سوم، چهارم هر یک 3 میلیون تومان و نفرات پنجم، ششم و هفتم هر کدام 2 میلیون تومان و نفر هشتم تا یازدهم نیز هر یک به قید قرعه یک میلیون تومان جایزه نقدی تعلق گرفت.

 

 

جشنواره یک جام و 11 برنده افق کوروش همزمان با برگزاری بیست و یکمین مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 از سوی شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش با هدف پیش بینی مسابقات جام جهانی فوتبال برگزار شد که با استقبال وسیعی از سوی مشتریان افق کوروش همراه شد و بیش از 122 هزار نفر از فوتبال دوستان در این جشنواره شرکت کردند.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
تخفیف

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.