اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در افق کوروش برگزار شد
۱۳۹۷/۰۵/۲۰

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در افق کوروش برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و جمعی از فعالان عرصه خبر و رسانه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در این نشست صمیمانه با اصحاب رسانه، امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن عرض تبریک به جامعه بزرگ خبرنگاران و قدردانی از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه، گفت: روز خبرنگار بهانه و فرصت مغتنمی برای ارج نهادن و تقدیر از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه است.

وی ضمن بیان این مطلب که خبرنگار نماینده افکار عمومی و پل ارتباطی بین مردم و حکومت هستند، افزود: پرسشگری، روشنگری و آگاهی به مردم دغدغه اول خبرنگاران است و وظیفه همه ما احترام، قدرشناسی و حمایت از خبرنگارانی است که با از خودگذشتگی در مسیر اطلاع رسانی صحیح و دقیق به مردم تلاش می کنند.

فخریان در ادامه این نشست، به ارائه ی گزارش کوتاهی از عملکرد و دستاوردهای شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش پرداخت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در پایان این مراسم، از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه تجلیل شد.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
تخفیف
روز خبرنگار

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.