اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در افق کوروش برگزار شد
۱۳۹۷/۰۵/۲۰

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در افق کوروش برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و جمعی از فعالان عرصه خبر و رسانه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در این نشست صمیمانه با اصحاب رسانه، امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن عرض تبریک به جامعه بزرگ خبرنگاران و قدردانی از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه، گفت: روز خبرنگار بهانه و فرصت مغتنمی برای ارج نهادن و تقدیر از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه است.

وی ضمن بیان این مطلب که خبرنگار نماینده افکار عمومی و پل ارتباطی بین مردم و حکومت هستند، افزود: پرسشگری، روشنگری و آگاهی به مردم دغدغه اول خبرنگاران است و وظیفه همه ما احترام، قدرشناسی و حمایت از خبرنگارانی است که با از خودگذشتگی در مسیر اطلاع رسانی صحیح و دقیق به مردم تلاش می کنند.

فخریان در ادامه این نشست، به ارائه ی گزارش کوتاهی از عملکرد و دستاوردهای شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش پرداخت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در پایان این مراسم، از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه تجلیل شد.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
تخفیف
روز خبرنگار

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

توزیع پک های لوازم التحریر افق کوروش در روستاهای محروم بلوچستان

۱۳۹۷/۰۷/۱۷

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش همزمان با بازگشایی مدارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، با همکاری خیریه کودکان فرشته اند یک هزار پک لوازم التحریر در مدارسِ روستاهای محرومِ بخش تلنگ از توابع شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان توزیع نمود.