اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
نشانِ
۱۳۹۷/۰۵/۲۹

نشانِ "تعهد به کیفیت" به افق کوروش اهدا شد

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به جهت تعهد به ارتقای کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده، موفق به دریافت نشانِ "تعهد به کیفیت" شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، چهارمین همایش سراسری کیفیت با رویکرد نقش کیفیت در ارتقای سطح بهره وری سازمان ها و بنگاه های اقتصادی و با حضور علی‌اکبر اولیا رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران، حکیم عطار رییس اسبق سازمان ملی استاندارد، سید حمید کلانتری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجید ارغنده پور مدیر کل دفتر نظارت بر تشکل های سازمان حمایت از مصرف کننده، علی نقی خاموشی از روسای سابق اتاق بازرگانی و جمعی از مدیران شرکت های تولیدی و خدماتی در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.

در این همایش، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به جهت تعهد به ارتقای کیفیت محصولات و خدمات، موفق به کسبِ "نشان تعهد به کیفیت" شد و با اهدای لوح و تندیس رهبری برجسته و تحول آفرین برای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده، از مدیرعامل شرکت تجلیل گردید.

گفتنی است؛ در این همایش فرهنگ مصرف کالای داخلی و نحوه تغییر تفکر مردم به سمت تولید داخلی، چگونگی اعتماد سازی ملی برای جذب مردم به استفاده از کالاهای داخلی، ارتقاء تولید ملی با حمایت تولید در جنبه های کیفیت، نقش کیفیت و بهره وری در توسعه اشتغال زایی ملی و کاهش هزینه های تولید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
تخفیف

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.