اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
نشانِ
۱۳۹۷/۰۵/۲۹

نشانِ "تعهد به کیفیت" به افق کوروش اهدا شد

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به جهت تعهد به ارتقای کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده، موفق به دریافت نشانِ "تعهد به کیفیت" شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، چهارمین همایش سراسری کیفیت با رویکرد نقش کیفیت در ارتقای سطح بهره وری سازمان ها و بنگاه های اقتصادی و با حضور علی‌اکبر اولیا رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران، حکیم عطار رییس اسبق سازمان ملی استاندارد، سید حمید کلانتری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجید ارغنده پور مدیر کل دفتر نظارت بر تشکل های سازمان حمایت از مصرف کننده، علی نقی خاموشی از روسای سابق اتاق بازرگانی و جمعی از مدیران شرکت های تولیدی و خدماتی در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.

در این همایش، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به جهت تعهد به ارتقای کیفیت محصولات و خدمات، موفق به کسبِ "نشان تعهد به کیفیت" شد و با اهدای لوح و تندیس رهبری برجسته و تحول آفرین برای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده، از مدیرعامل شرکت تجلیل گردید.

گفتنی است؛ در این همایش فرهنگ مصرف کالای داخلی و نحوه تغییر تفکر مردم به سمت تولید داخلی، چگونگی اعتماد سازی ملی برای جذب مردم به استفاده از کالاهای داخلی، ارتقاء تولید ملی با حمایت تولید در جنبه های کیفیت، نقش کیفیت و بهره وری در توسعه اشتغال زایی ملی و کاهش هزینه های تولید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
تخفیف

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از 10 هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.