اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
ساعت کاری شعب فروشگاه های افق کوروش در روزهای تاسوعا و عاشورا
۱۳۹۷/۰۶/۲۷

ساعت کاری شعب فروشگاه های افق کوروش در روزهای تاسوعا و عاشورا

ساعت کاری شعب فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، تمامی شعب فروشگاه های افق کوروش در سراسر کشور در روز چهارشنبه ( 28 شهریور ماه ) همزمان با تاسوعای حسینی از ساعت 8 صبح لغایت 16 آماده خدمت رسانی به مشتریان و عزاداران عزیز می باشند.

لازم به ذکر است؛ شعب شرکت فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش در سراسر کشور در روز پنج شنبه همزمان با عاشورای حسینی تعطیل می باشند.

شایان توجه است؛ فروشگاه همواره تخفیف افق کوروش با بیش از یک هزار شعبه در 31 استان کشور و در 245 شهر از روز جمعه طبق روال معمول فعالیت خود را از سر خواهد گرفت و از ساعت 8 صبح لغایت 22 آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز خواهد بود.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
ساعت کاری

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.