اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
عرضه سبد حمایت غذایی دولت در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۷/۰۶/۳۱

عرضه سبد حمایت غذایی دولت در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

طرح حمایت غذایی دولت برای اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی در فروشگاه زنجیره ای افق کوروش آغاز شد و مشمولین این طرح می توانند با مراجعه به شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور نسبت به تهیه ی سبد غذایی خانوار اقدام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، دومین دوره طرح حمایت غذایی خانوار در سال جاری برای اقشار محرومِ تحت پوشش نهادهای حمایتی آغاز شد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال نامه ای به شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش های این مجموعه در اجرای صحیح ادوار گذشته طرح حمایت غذایی دولت، از دومین دوره اجرای طرح حمایت غذایی دولت در سال جاری برای اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی خبر داده است.

طبق اعلامِ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارزش مادی سبد غذایی دولت برای خانوار تک نفره و غیر مستمربگیران مبلغ چهارصد هزار ریال، خانوار دو نفره هشتصد هزار ریال، خانوار سه نفره یک میلیون ریال، خانوار چهارنفره یک میلیون و صد و پنجاه هزار ریال، خانوار پنج نفره یک میلیون و سیصد هزار ریال، و خانوار شش نفره و بالاتر یک میلیون و چهارصد و پنجاه ریال است.

مشمولین طرح حمایت غذایی خانوار می توانند با مراجعه به بیش از یک هزار شعبه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور نسبت به تحویل کالای مورد تقاضا به ارزش مجموعه تراکنش های انجام شده اقدام نمایند.

لازم به ذکر است؛ مراحل فعال طرح حمایت غذایی خانوار  بهمن و اسفند 95، ماه رمضان و اسفند 96 و ماه رمضان و شهریور 97 در حال حاضر فعال می باشد و چناچه تا کنون مشمولان اجرای این طرح هیچ کدام از مراحل گذشته را که اعتبار داشته و به هر دلیلی هزینه نکرده باشند، به صورت یکجا می تواند کل موجودی خود را هزینه نماید.  

شایان توجه است؛ گروه هایی که تا کنون در مرحله جاری کارت های یارانه ای آنان شارژ شده است، شامل مستمری بگیران بهزیستی، کمیته امداد امام ( سهمیه براساس بعد خانوار)، موردی بگیران بهزیستی ( پرونده های اجتماعی، توانبخشی، ضایعه نخاعی، پشت نوبتی وسایل توانبخشی و مستمری) و سایر اقشار کمیته (سهمیه یک نفره) می باشد که می توانند با استفاده از کارت یارانه خود برای دریافت بسته حمایت غذایی به شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان فروشگاه طرف قرارداد اجرای این طرح مراجعه نمایند.  

همچنین مشمولین کمیته امداد امام (ره) به همراه کارت صندوق ولایت می توانند جهت دریافت سهمیه خود به فروشگاه ها مراجعه نمایند. 

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
بسته حمایتی دولت

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.