اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
عرضه گوشت و مرغ تنظیم بازار در شعب افق کوروش
۱۳۹۷/۰۷/۰۳

عرضه گوشت و مرغ تنظیم بازار در شعب افق کوروش

عرضه گوشت گوساله و گوسفند گرم و مرغ و گوساله منجمد با قیمت مصوب تنظیم بازار در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، گوشت گرم گوساله با قیمت مصوب تنظیم بازار در شعب این فروشگاهها عرضه می گردد.

 فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای مدیریت و تعدیل قیمتها و با نیت بهبود سبد خرید خانوار با مشارکت شرکت پشتیبانی امور دام کشور  به عرضه گوشت گرم گوساله و گوسفند، گوشت گوساله منجمد و مرغ منجمد با قیمت مصوب کار گروه  تنظیم بازار به مصرف کنندگان اقدام می نمایند.

در پی آغاز مرحله جدید طرح تنظیم بازار «گوشت قرمز»، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور با بیش از یک هزار شعبه در 31 استان کشور، گوشت گرم گوساله و گوسفند، گوشت گوساله منجمد و گوشت مرغ منجمد را با قیمت تنظیم بازار در شعب عرضه می کند.

براساس این گزارش، گوشت ران گوساله  800 گرمی به قیمت 40 هزار تومان، گوشت سردست گوساله 800 گرمی با قیمت 39 هزار و 200 تومان، راسته گوساله 800 گرمی 40 هزار تومان و گوشت چرخ کرده 800 گرمی به قیمت 31 هزار و 200 تومان در شعب افق کوروش عرضه می گردد.

 قیمت گوشت گوساله منجمد 29 هزار تومان میباشد.

گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم 6750 تومان نیز آماده عرضه به مشتریان عزیز در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش می باشد.

گوشت گوسفند تنظیم بازار نیز در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با قیمت تنظیم بازار عرضه می گردد. 

ران گوسفند ممتاز هرکیلو 49هزار تومان، سردست گوسفند بدون گردن هرکیلو به قیمت 48 هزار تومان، نیم شقه ران گوسفندی هر کیلو 38هزار و 500 تومان و نیم شقه سردست گوسفندی هر کیلو 36 هزار و 500 تومان در شعب این فروشگاهها عرضه می شود.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
گوشت تنظیم بازار
گوشت گوساله گرم
قیمت گوشت
قیمت مرغ
مرغ تنظیم بازار
مرغ منجمد
گوشت گوساله وارداتی

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.