اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فرماندار شهرستان قصرقند از مدیرعامل افق کوروش تقدیر کرد
۱۳۹۷/۰۷/۱۸
در پی اهدای یک هزار پک لوازم التحریر به روستاهای محروم بلوچستان؛

فرماندار شهرستان قصرقند از مدیرعامل افق کوروش تقدیر کرد

  اولین فرماندار زن ایران از قوم بلوچ به پاسِ کمک و مساعدت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به دانش آموزان محروم بخش تلنگ شهرستان قصرقند از حمایت های مدیرعامل این شرکت تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ سرکار خانم حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران از قوم بلوچ و اهل تسنن به پاسِ حمایت های مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از دانش آموزان روستاهای محروم بخش تلنگ در شهرستان قصرقند با اهدای لوح تقدیر قدردانی کردند. 

در پيامِ سرکار خانم حمیرا ریگی فرماندار شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان و ریاست شورای آموزش و پرورش شهرستان قصرقند خطاب به مدیرعامل افق کوروش آمده است؛ "خداوند متعال را شاكريم كه بوستان علم و دانش به مدد و مشاركت آگاهانه و فعاليت هاي خيرخواهانه نيكوكاران عرصه تعليم و تربيت، شكوفايي روز افزون و نشاطي دل انگيز يافته است".

 

 

اين تلاش ارزشمند كه به تعبير مقام معظم رهبري جهادي مقدس نام گرفته است، زمينه ساز علم آموزي و پيشرفت دانش آموزان و آينده سازان ميهن اسلامي و برگ زريني در كارنامه سراسر افتخار نيكوكاران به شمار مي آيد.

در همين راستا لازم است؛ مراتب تقدير و حق شناسي خود را به پاس همت بلند شما جهت كمك و مساعدت به دانش آموزان محروم بخش تلنگ شهرستان قصرقند همزمان با آغاز سال تحصيلي ٩٧-٩٨ ابراز نمايم. 

دوام توفيقات تمامي نيكوكاران و تلاشگران عرصه تعليم و تربيت را از درگاه خداوند باري تعالي مسئلت مي نمايم.

فرماندار شهرستان قصرقند همچنين در نشستي مشترك با مدیریت روابط عمومي شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش با اشاره به گستردگي فعاليت این فروشگاه تخفیفی در عرضه محصولات تندگردش، ابراز اميدواري نمودند كه در جهت خدمت رساني سريع و شايسته به مردم اين منطقه، این فروشگاه بتواند در شهرستان قصر قند با ایجاد شعب و اعطاي نمايندگي شرايطی را براي اشتغال زايي جوانان و رونق اقتصادي بكار بگيرد.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فرماندار قصرقند
تقدیر
فرماندار زن ایران

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از 10 هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.