اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فرماندار شهرستان قصرقند از مدیرعامل افق کوروش تقدیر کرد
۱۳۹۷/۰۷/۱۸
در پی اهدای یک هزار پک لوازم التحریر به روستاهای محروم بلوچستان؛

فرماندار شهرستان قصرقند از مدیرعامل افق کوروش تقدیر کرد

  اولین فرماندار زن ایران از قوم بلوچ به پاسِ کمک و مساعدت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به دانش آموزان محروم بخش تلنگ شهرستان قصرقند از حمایت های مدیرعامل این شرکت تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ سرکار خانم حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران از قوم بلوچ و اهل تسنن به پاسِ حمایت های مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از دانش آموزان روستاهای محروم بخش تلنگ در شهرستان قصرقند با اهدای لوح تقدیر قدردانی کردند. 

در پيامِ سرکار خانم حمیرا ریگی فرماندار شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان و ریاست شورای آموزش و پرورش شهرستان قصرقند خطاب به مدیرعامل افق کوروش آمده است؛ "خداوند متعال را شاكريم كه بوستان علم و دانش به مدد و مشاركت آگاهانه و فعاليت هاي خيرخواهانه نيكوكاران عرصه تعليم و تربيت، شكوفايي روز افزون و نشاطي دل انگيز يافته است".

 

 

اين تلاش ارزشمند كه به تعبير مقام معظم رهبري جهادي مقدس نام گرفته است، زمينه ساز علم آموزي و پيشرفت دانش آموزان و آينده سازان ميهن اسلامي و برگ زريني در كارنامه سراسر افتخار نيكوكاران به شمار مي آيد.

در همين راستا لازم است؛ مراتب تقدير و حق شناسي خود را به پاس همت بلند شما جهت كمك و مساعدت به دانش آموزان محروم بخش تلنگ شهرستان قصرقند همزمان با آغاز سال تحصيلي ٩٧-٩٨ ابراز نمايم. 

دوام توفيقات تمامي نيكوكاران و تلاشگران عرصه تعليم و تربيت را از درگاه خداوند باري تعالي مسئلت مي نمايم.

فرماندار شهرستان قصرقند همچنين در نشستي مشترك با مدیریت روابط عمومي شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش با اشاره به گستردگي فعاليت این فروشگاه تخفیفی در عرضه محصولات تندگردش، ابراز اميدواري نمودند كه در جهت خدمت رساني سريع و شايسته به مردم اين منطقه، این فروشگاه بتواند در شهرستان قصر قند با ایجاد شعب و اعطاي نمايندگي شرايطی را براي اشتغال زايي جوانان و رونق اقتصادي بكار بگيرد.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فرماندار قصرقند
تقدیر
فرماندار زن ایران

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.