اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
بازدید از شرکت لبنیات و بستنی دومینو
۱۳۹۷/۰۷/۲۵

بازدید از شرکت لبنیات و بستنی دومینو

در بازدید از شرکت لبنیات و بستنی دومینو بر توسعه و تقویت همکاری ها و بهره گیری از ظرفیت های موجود دو شرکت تاکید شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، دكتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ به همراه ریاست هیات مدیره، مدیر عامل و معاون بازرگانی شرکت افق کوروش از شرکت لبنیات و بستنی دومینو بازدید كردند. 

در این بازدید که با همراهی مدیر عامل شرکت لبنیات و بستنی دومینو صورت پذیرفت، دکتر مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ ضمن تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی، نقش فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق كوروش را در حمایت و عرضه کالاهای داخلی موثر توصیف کردند.

ایشان در ادامه بر گسترش و توسعه همکاری‌های دو شرکت و بهره مندی از ظرفیت های موجود در راستای خدمت رسانی شایسته به مردم تاكید نمودند.

در این دیدار همچنین مدیر عامل شرکت لبنیات و بستنی دومینو بر ضرورت توسعه همكاری‌ های برند و کالای ایرانی تاكید كرد و با اشاره به ظرفیت های موجود در این شركت و در عین حال استفاده از تكنولوژی‌های روز دنیا، توسعه و تقویت همكاری‌های دومینو با فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش را مورد تاکید قرار داد.

وی همچنین گستردگی شعب فروشگاه زنجیره‌ای افق كوروش را با بیش از یک هزار شعبه در کشور و عرضه کالاهای با کیفیت و مرغوب ایرانی در راستای خدمت‌رسانی مطلوب و سریع به مردم، شایسته ی تحسین و تقدیر عنوان نمود و بر بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های دو شرکت تاکید کرد.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
دومینو
لبنیات و بستنی دومینو
همکاری

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.