اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
تعقیب و پیگیری عاملین انتشار یک پیامک جعلی
۱۳۹۷/۰۸/۰۲

تعقیب و پیگیری عاملین انتشار یک پیامک جعلی

با طرح شکایت شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، عاملینِ انتشار یک پیامک جعلی تحت تعقیب قرار گرفتند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، پیرو انتشار پیامکی خلاف واقع در شبکه های مجازی با محوریت این موضوع که "با ارسال کدملی به شماره 5000499 و مشمولیت برای دریافتِ سبد کالا، تا سقف 200 هزارتومان از فروشگاه های افق کوروش رایگان خرید کنید"، به اطلاع شهروندان و مشتریان عزیز می رساند؛ این پیامک صحت ندارد و از اساس تکذیب می شود.

اخیرا افرادی مجهول الهویه ضمن نشر اکاذیب و به قصد تشویش اذهان عمومی و ایجاد جو بدبینی نسبت به این فروشگاه، به نشر و انتشارِ پیامکی جعلی و خلاف واقع اقدام نمودند.

واحد حقوقی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای تعقیب و مجازات عاملین، طرح شکایت کیفری را در دستور کار خود قرار داد و ضمن اخذ دستور از مقام قضایی، تحقیقات در این زمینه از طریق مراجع قضایی ( ضابطین دادگستری) و پلیس فتا آغاز و در دست بررسی می باشد. 

در پایان از شهروندان عزیز درخواست می شود؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای مرتبط با شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش به وب سایت این شرکت به آدرس okcs.com مراجعه نمایند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
پلیس فتا
پیامک جعلی
پیگرد قانونی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل فقط امتیاز خرج کنید

۱۳۹۸/۰۲/۱۵

در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی اجرای کمپین به رسم همسایگی، اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش برای کمک به هموطنانِ آسیب دیده در مناطق سیل زده، با واگذاری 30 و 50 امتیاز ، افق کوروش را در تهیه و ارسال بسته های غذایی و بهداشتی یاری کردند؛ تا هفتم خردادماه برای پیوستن به این کمپین فرصت باقیست. 

افق کوروش در سال 97 خوش درخشید

۱۳۹۸/۰۲/۰۲

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در دیدار نوروزی با همکاران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن قدردانی از تلاش های همکاران، از درخشش این شرکت در سال 97 ابراز خرسندی کردند .