اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
تعقیب و پیگیری عاملین انتشار یک پیامک جعلی
۱۳۹۷/۰۸/۰۲

تعقیب و پیگیری عاملین انتشار یک پیامک جعلی

با طرح شکایت شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، عاملینِ انتشار یک پیامک جعلی تحت تعقیب قرار گرفتند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، پیرو انتشار پیامکی خلاف واقع در شبکه های مجازی با محوریت این موضوع که "با ارسال کدملی به شماره 5000499 و مشمولیت برای دریافتِ سبد کالا، تا سقف 200 هزارتومان از فروشگاه های افق کوروش رایگان خرید کنید"، به اطلاع شهروندان و مشتریان عزیز می رساند؛ این پیامک صحت ندارد و از اساس تکذیب می شود.

اخیرا افرادی مجهول الهویه ضمن نشر اکاذیب و به قصد تشویش اذهان عمومی و ایجاد جو بدبینی نسبت به این فروشگاه، به نشر و انتشارِ پیامکی جعلی و خلاف واقع اقدام نمودند.

واحد حقوقی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای تعقیب و مجازات عاملین، طرح شکایت کیفری را در دستور کار خود قرار داد و ضمن اخذ دستور از مقام قضایی، تحقیقات در این زمینه از طریق مراجع قضایی ( ضابطین دادگستری) و پلیس فتا آغاز و در دست بررسی می باشد. 

در پایان از شهروندان عزیز درخواست می شود؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای مرتبط با شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش به وب سایت این شرکت به آدرس okcs.com مراجعه نمایند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
پلیس فتا
پیامک جعلی
پیگرد قانونی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.