اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
شعب افق کوروش در روز اربعین فعال است/ خدمت رسانی شعب افق کوروش به زائرین حسینی
۱۳۹۷/۰۸/۰۷

شعب افق کوروش در روز اربعین فعال است/ خدمت رسانی شعب افق کوروش به زائرین حسینی

در روز اربعین حسینی، تمامی شعب فروشگاه همواره تخفیف افق کوروش برای خدمت رسانی به عموم هموطنان فعال می باشند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شعب این فروشگاه در سراسر کشور در روز اربعین حسینی به منظور عرضه کالاهای تندگردش و رفاه حال هموطنان و عزاداران حسینی از ساعت 8 صبح لغایت 22:30 دقیقه پذیرای مشتریان عزیز خواهد بود.

همچنین آن دسته از شعب فروشگاه همواره تخفیف افق کوروش که در مسیر پیاده روی زائرین حسینی ( اسلام آباد غرب، هولیلان، سرپل، ایوان، ایلام، سوسنگرد، خرمشهر، آبادان، شوش، دزفول، اندیمشک و اهواز) قرار دارند؛ در روز اربعین آماده ارائه خدمت رسانی به کاروان های عزاداران اربعین حسینی هستند و در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فعال می باشند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
اربعین
پیاده روی اربعین

ارسال نظر

ارسال

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.