اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
شعب افق کوروش در روز اربعین فعال است/ خدمت رسانی شعب افق کوروش به زائرین حسینی
۱۳۹۷/۰۸/۰۷

شعب افق کوروش در روز اربعین فعال است/ خدمت رسانی شعب افق کوروش به زائرین حسینی

در روز اربعین حسینی، تمامی شعب فروشگاه همواره تخفیف افق کوروش برای خدمت رسانی به عموم هموطنان فعال می باشند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شعب این فروشگاه در سراسر کشور در روز اربعین حسینی به منظور عرضه کالاهای تندگردش و رفاه حال هموطنان و عزاداران حسینی از ساعت 8 صبح لغایت 22:30 دقیقه پذیرای مشتریان عزیز خواهد بود.

همچنین آن دسته از شعب فروشگاه همواره تخفیف افق کوروش که در مسیر پیاده روی زائرین حسینی ( اسلام آباد غرب، هولیلان، سرپل، ایوان، ایلام، سوسنگرد، خرمشهر، آبادان، شوش، دزفول، اندیمشک و اهواز) قرار دارند؛ در روز اربعین آماده ارائه خدمت رسانی به کاروان های عزاداران اربعین حسینی هستند و در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فعال می باشند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
اربعین
پیاده روی اربعین

ارسال نظر

ارسال

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از 10 هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.