اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
بازدید کارکنان شعب افق کوروش از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو
۱۳۹۷/۰۸/۱۲

بازدید کارکنان شعب افق کوروش از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای نخستین بار، همکاران فروشگاهی خود را جهت بازدید و آشنایی با فرآیندهای تولیدی، نحوه بسته بندی و شناخت کیفی محصولات به یکی از مجتمع های تولیدی اعزام نمود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، گروهی متشکل از 35 تن از پرسنل شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در راستای حفظ و افزایش سطح رضایت مندی مشتریان و پاسخگویی صحیح و دقیق به آنها پیرامون مشخصات کیفی کالاهای عرضه شده، از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو بازدید کردند.

در این بازدید، پرسنل شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در جریان مراحل تولید و بسته بندی مواد شوینده و محصولاتی منجمله شامپو، مایع دستشویی، ظرفشویی و لباسشویی با برندهای "گلرنگ، سافتلن، پاورواش، آیری، اسپیف، آترا و غیره" قرار گرفتند و سپس با مزیت ها و مشخصات کیفی این محصولات آشنا شدند و در ادامه ی بازدید از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو که از زیر مجموعه های گروه صنعتی گلرنگ است، پیشنهادهای خود و همچنین نقطه نظرات مصرف کنندگان را در مورد کالاهای تولیدی این مجتمع به مسئولان مربوطه ارائه دادند. 

 

امید زندی رئیس واحد آموزش و توسعه منابع انسانی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، بازدید متصدیان امور فروشگاهی را از مجتمع های تولیدی در دست یابی به هدفِ والای مشتری مداری و افزایش سطح رضایت مندی مشتریان ضروری عنوان می کند و ضمن ابراز امیدواری از تداوم بازدیدهای همکاران فروشگاهی از مجتمع های تولیدی دیگر تامین کنندگان کالا و با مشارکت سایر مناطق افق کوروش، معتقد است: بازدیدهای دوره ای کارکنان فروشگاهی از مجتمع های تولیدی می تواند ضمن آشنایی با فرآیند های تولیدی، کمک شایانی به معرفی جامع محصولات به مشتریان داشته باشد، همچنین تداوم این بازدیدها با توجه به ارتباطِ نزدیک همکاران فروشگاهی با مصرف کنندگان می تواند در انتقالِ نقطه نظرات دقیق مصرف کنندگان به تامین کنندگان کالاها تاثیرگذار باشد.

گفتنی است؛ بازدید از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو با همکاری و همراهی کارکنان فروشگاهی منطقه 11 افق کوروش انجام شد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی واحد آموزش و توسعه منابع انسانی و همچنین با توجه به استقبال تامین کنندگان کالا از مشارکت در این برنامه، بازدیدهای دوره ای کارکنانِ دیگر مناطق این فروشگاه از مجتمع های تولیدی در دستور کار خواهد بود.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
گروه صنعتی گلرنگ
مشتری مداری
بازدید افق کوروش
رضایت مشتری
کارخانه پاکشو
سافتلن

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.