اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين  فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس
۱۳۹۷/۱۰/۰۴
چالش بلندترین فاکتور فروشگاهی در شب یلدا

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولانی ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره ای افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوی توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

 

به گزارش روابط عمومی شركت فروشگاه زنجيره ای افق كوروش، اين شركت در سه روز پايانی آذرماه 97 با برگزاری مسابقه ای تحت عنوانِ "به بلندای یلدا" ، بلندترين و طولانی ترين فاكتور خريد را در بيش از يک هزار و صد شعبه اين فروشگاه به چالش گذاشت. 
شركت كنندگان برای شركت در اين مسابقه  از 27 آذر لغایت 30 آذر ماه فرصت داشتند كه با مراجعه به شعب افق كوروش و تنوع در خريد از بين سه هزار قلم كالا شانس خود را براي برنده شدن در مسابقه افزايش دهند.
خريدِ اقلام متنوع بدون در نظر گرفتن ارزش ريالی كالاهای خريداری شده رمزِ طولانی شدن فاكتور خريد مشتريان در اين مسابقه بوده است.
از بین 27 هزار کد فاکتور ارسالی به سامانه مسابقه "به بلندای یلدا" و از میان فاکتورهای بدون کالای مرجوعی، نفر اول اين مسابقه، جناب آقای محمد فیروزآبادی از استان خراسان رضوی با فاكتور خريد به طول20 متر و دارای 1252 ردیف كالايی، ركورد بلندترين و طولانی ترين فاكتور را به نام خود ثبت كرد و برنده جايزه نقدی به مبلغ 15 میلیون تومان شد.

 نفر دوم بلندترين و طولانی ترين فاكتور خريد سرکار خانم خورشید عسگری از استان تهران (اسلامشهر) با فاكتوری به طول 18 متر و 414 ميلی متر و دارای 1136 ردیف كالايی برنده 10 میلیون تومان وجه نقد شد.
و سومين فاكتور بلند و طولانی خريد متعلق به جناب آقای امین بزرگ نیا از استان البرز با 1134 ردیف كالا و فاکتوری به طول 18 متر و 134 میلی متر به عنوان برنده 5 میلیون تومانی اين مسابقه معرفی شد. 


شايان توجه است كه مبلغ خرید نفر اول اين مسابقه که دارای بلندترین فاکتور به طول 20 متر است، از مبلغ خرید نفر صد و بيست و سوم اين مسابقه با 103 ردیف كالايي در فاکتور ، پایین تر بوده است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
مسابقه ای
مسابقه

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از 10 هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.