اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
جلسه معارفه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش برگزار می‌شود
۱۳۹۷/۱۰/۰۵
دوشنبه 10 دی ماه:

جلسه معارفه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش برگزار می‌شود

جلسه معارفه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش(سهامی عام)، روز دوشنبه 10 دی ماه 1397 برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و به نقل از بورس اوراق بهادار تهران و مدیریت پذیرش، این شرکت با نماد "افق"، به منظور تشریح وضعیت مالی و عملیاتی و نیز برنامه‌های جاری و آتی، جلسه معارفه خود را از ساعت 16 تا 19 روز دوشنبه 10 دی ماه 1397، در محل سالن دریای نور هتل پارسیان استقلال برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این جلسه، راس ساعت مقرر به آدرس تقاطع بزرگراه شهید چمران و ولی عصر، هتل پارسیان استقلال تهران، سالن دریای نور مراجعه فرمایند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
بورس
اوراق بهادار

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.