اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
دو شاهین طلایی، یک شاهین نقره ای و جایزه کریستال برای افق کوروش
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
در آیین برترین های تبلیغات ایران، موفقیتی دیگر برای کوروشی ها رقم خورد؛

دو شاهین طلایی، یک شاهین نقره ای و جایزه کریستال برای افق کوروش

تندیسِ شاهین طلایی در بخشِ تبلیغات دیجیتالی و ترویج فروش در چهارمین جشنواره تبلیغات از آنِ افق کوروش شد و این شرکت ضمن کسب یک شاهین نقره ای در بخش طراحی و معماری گرافیکی، موفق به دریافت دیپلم افتخار و جایزه کریستال در بخش های تبلیغات محیطی و دیداری و شنیداری شد. 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران با شعار "خلاقیت، اثربخشی تبلیغات، حق انتخاب مشتری" که در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما و با حضور محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اساتید برجسته دانشگاهی و سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی برگزار گردید، آثار تبلیغاتی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در 5 بخش از سوی داوران، برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت.

شایان ذکر است که 350 اثر از برترین آثار تبلیغات کشور طی یک سال اخیر مورد ارزیابی علمی هیأت داوران چهارمین جشنواره تبلیغات ایران با رویکرد انتخاب آثار فاخر ، جذاب ، اثربخش و خلاق قرار گرفتند و 45 اثر برگزیده شدند که از این بین 5 اثر مربوط به فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش است.

در این جشنواره و در بخش تقدیر از برگزیدگان ، مقام اول و شاهین طلایی به طرح "اوکی باش" شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در بخش تبلیغات دیجیتال و در شاخه شبکه اجتماعی و پیام رسان ها و همچنین به طرح "اوکی فرایدی" در بخش ترویج فروش تعلق گرفت.

شاهین نقره ای جشنواره تبلیغات در بخش طراحی و معماری گرافیکی و در شاخه بروشور به طرح "بروشور نسل جدید باشگاه مشتریان افق کوروش"  اهدا شد و این شرکت بر جایگاه دوم ایستاد.

در بخش های تبلیغات محیطی طرح "جشن پنج سالگی افق کوروش" و آرم آگهی های این شرکت در بخش تبلیغات دیداری و شنیداری در جایگاه سوم با اهدای دیپلم افتخار و جایزه کریستال مورد تقدیر قرار گرفت .

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه های زنجیره ای
دیجیتال مارکتینگ
جشنواره تبلیغات
تبلیغات محیطی
شاهین طلایی
شاهین نقره ای
جایزه کریستال

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.