اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
تحویل رایگان سفارشات از فروشگاه اینترنتی اکالا
۱۳۹۷/۱۱/۰۳
به مناسبت هوای پاک تا 5 بهمن ماه تمدید شد؛

تحویل رایگان سفارشات از فروشگاه اینترنتی اکالا

فروشگاه اینترنتی اُکالا در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حفاظت از محیط زیست، تحویل رایگان سفارشات مشتریان را در هفته هوای پاک اجرایی می کند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در سال های اخیر فروشگاه های اینترنتی بدلیل ارائه خدمات متنوع به مشتریان، امکان مقایسه همزمان چند محصول، برآورد آنی هزینه های خرید، اطمینان به اصالت کالا، سهولت در پرداخت، صرفه جویی قابل توجه در هزینه و زمان و کاهش آلودگی های زیست محیطی مورد استقبال قرار گرفتند.

فروشگاه اینترنتی اُکالا نیز به نوبۀ خود توانسته است در یک سال گذشته با ارائه کالاهای اساسی مرغوب به همراه بسته های تخفیفی در عین صرفه جویی در وقت مشتریان، خرید مقرون به صرفه ای را برای آن ها رقم بزند.

همچنین استفاده از فروشگاه های اینترنتی و اجتناب از رفت آمدهای غیر ضروری در سطح شهر، به خصوص در فصول سرد سال که امکان آلودگی هوا بیشتر از سایر اوقات است، می تواند کمک شایان توجهی به کاهش آلودگی هوا داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی اُکالا به منظور ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در هفته هوای پاک که از 29 دی ماه با شعار "هوای پاک، مسئولان، مردم" آغاز شده، ضمن ارائه تخفیفات همیشگی، تحویل رایگان سفارشات را در طول این هفته به خدمات خود افزوده است که از این طریق با ترغیب افراد به خرید اینترنتی و به دنبال آن، کاهش استفاده از وسایل نقلیه بتواند سهمی در ایجاد آسمان آبی و هوای پاک داشته باشد.

مشتریان این فروشگاه دوستدار طبیعت می توانند از سه طریق مراجعه به وب سایت اکالا به آدرس www.okala.com  ، استفاده از  اپلیکشن اُکالا و یا تماس با شماره 54595000 سفارش خود را از بین کالاهای متنوع موجود در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ثبت نموده و در طول هفته هوای پاک به رایگان در مکان مورد نظر تحویل گیرند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه اینترنتی
فروشگاه اینترنتی اکالا

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.