اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
کانون ارزیابی و توسعه در افق کوروش برگزار شد
۱۳۹۷/۱۱/۰۱
با هدف سنجش و بهبود شایستگی همکاران؛

کانون ارزیابی و توسعه در افق کوروش برگزار شد

"کانون ارزیابی و توسعه" با هدف نوین سازی ساختارهای سازمانی و سنجش و بهبودِ شایستگیِ همکاران لایه های سرپرستی و مدیریت تشکیل و به برگزاری آزمون های هوش، شخصیت و مصاحبه رفتاریِ شایسته محور اقدام کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، گستردگی و پراکندگی فروشگاه های افق کوروش در 31 استان کشور و 245 شهر ، این شرکت را بر آن داشت تا ضمن تقویت و ارتقای لایه های مدیریتی و سرپرستی مناطق 18 گانه، به تامین افراد علاقمند، مستعد و کارآمد بپردازد.

بر همین اساس و به همت واحد تامین منابع انسانی افق کوروش، "کانون ارزیابی و توسعه" به منظور برگزاری آزمون های هوش، شخصیت و مصاحبه رفتاریِ شایسته محور تشکیل شد تا به ارزیابی و گزینش افراد متناسب با شایستگی های شغلی مورد نیاز اقدام نماید. 

علی میرشاهی مدیر واحد تأمین نیروی انسانی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با اشاره به برگزاری این کانون ارزیابی جهت تصدی 90 عنوانِ شغلی در این شرکت، اعلام کرد: پس از انجام ارزیابی ها، نوبت به اجرای برنامه توسعه فردی (IDP) می رسد که مطابق نیازسنجی های انجام شده، کارگاه های آموزشی و مشاوره ای جهت ارتقای توانمندی های شغلی افراد طراحی و برگزار می شود.

مدیر واحد تامین نیروی انسانی همچنین این نکته را مورد تاکید قرار داد: تمامی همکارانی که در این طرح مورد ارزیابی قرار می گیرند، جهتِ آگاهی از نقاط قوت و قابل بهبود خود، از متخصصین این حوزه نیز مشاوره دریافت خواهند کرد.

گفتنی است؛ تا پایان سال جاری ارزیابی و گزینش افراد شایسته در موقعیت های شغلی تعریف شده، به پایان خواهد رسید و این شرکت با ساختاری نو به سمت اهداف بلند سازمانی گام برمی دارد.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
جذب و استخدام
کانون ارزیابی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.