اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
 مشارکت بیش از 386 هزار کد معاملاتی در عرضه اولیه افق کوروش
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
رکورد زنی جدید در بورس تهران؛

مشارکت بیش از 386 هزار کد معاملاتی در عرضه اولیه افق کوروش

شنبه مورخ 27 بهمن ماه97 ، تعداد 50 میلیون سهم، معادل 5 درصد از سهام شرکت فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" به روش ثبت سفارش در بورس تهران عرضه اولیه شد و مورد استقبال بازار قرار گرفت. 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شنبه مورخ 27 بهمن ماه97 ، تعداد 50 میلیون سهم، معادل 5 درصد از سهام شرکت فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" به روش ثبت سفارش به قیمت هر سهم 16950 ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

شرکت فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با ثبت 386815 کد معاملاتی رکورد تخصیص عرضه اولیه را به خود اختصاص داد و حدود 1329سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت .

لازم به ذکر است علاوه بر  50 میلیون سهم عرضه شده در روز عرضه اولیه، معادل 13میلیون و 86 هزار  سهم به کارکنان شرکت انتقال یافت.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
بورس تهران
بورس
ورود به بورس

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.