اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
 مشارکت بیش از 386 هزار کد معاملاتی در عرضه اولیه افق کوروش
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
رکورد زنی جدید در بورس تهران؛

مشارکت بیش از 386 هزار کد معاملاتی در عرضه اولیه افق کوروش

شنبه مورخ 27 بهمن ماه97 ، تعداد 50 میلیون سهم، معادل 5 درصد از سهام شرکت فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" به روش ثبت سفارش در بورس تهران عرضه اولیه شد و مورد استقبال بازار قرار گرفت. 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شنبه مورخ 27 بهمن ماه97 ، تعداد 50 میلیون سهم، معادل 5 درصد از سهام شرکت فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" به روش ثبت سفارش به قیمت هر سهم 16950 ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

شرکت فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با ثبت 386815 کد معاملاتی رکورد تخصیص عرضه اولیه را به خود اختصاص داد و حدود 1329سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت .

لازم به ذکر است علاوه بر  50 میلیون سهم عرضه شده در روز عرضه اولیه، معادل 13میلیون و 86 هزار  سهم به کارکنان شرکت انتقال یافت.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
بورس تهران
بورس
ورود به بورس

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل فقط امتیاز خرج کنید

۱۳۹۸/۰۲/۱۵

در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی اجرای کمپین به رسم همسایگی، اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش برای کمک به هموطنانِ آسیب دیده در مناطق سیل زده، با واگذاری 30 و 50 امتیاز ، افق کوروش را در تهیه و ارسال بسته های غذایی و بهداشتی یاری کردند؛ تا هفتم خردادماه برای پیوستن به این کمپین فرصت باقیست. 

افق کوروش در سال 97 خوش درخشید

۱۳۹۸/۰۲/۰۲

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در دیدار نوروزی با همکاران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن قدردانی از تلاش های همکاران، از درخشش این شرکت در سال 97 ابراز خرسندی کردند .