اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
توزیع یک هزار بسته غذایی در مناطق سیل زده آق قلا
۱۳۹۸/۰۱/۱۸

توزیع یک هزار بسته غذایی در مناطق سیل زده آق قلا

به همت شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش 1000 بسته غذایی در بین سیل زدگان استان گلستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در پی وقوع حادثه سیل طی ایام نوروز در کشور عزیزمان، این شرکت ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان و خانواده های داغدار در استان های گلستان، فارس و لرستان همچون گذشته به یاری هموطنان خود شتافت.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به منظور التیام این مصیبت وارده به هموطنان در اقدامی خداپسندانه و انسان دوستانه و جهت کمک رسانی به مردم، بسیج شدند و پس از تدارکِ یک هزار پک شامل مواد خوراکی مورد نیاز خانواده های سیل زده استان های گلستان، راهی مناطق آسیب دیده شدند.

بسته های اهدایی افق کوروش شامل آب معدنی، نان، تن ماهی، غذای کنسروی و سایر اقلام خوراکی با همکاری و همراهی نمایندگان ستاد بحران و سازمان هلال احمر در پنج منطقه آق قلا از جمله عیدگاه، شهرک شیرمحمدلی، محله ولیجه، محله کِسِلخه و کوی لاله ها بین هموطنان سیل زده توزیع گردید.

لازم به ذکر است؛ شعبه شهریار گرگان که در فاصله اندکی از محله وقوع سیل قرار دارد همه روزه از ساعت 8 لغایت 22   آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
سیل زدگان
سال 1398

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل فقط امتیاز خرج کنید

۱۳۹۸/۰۲/۱۵

در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی اجرای کمپین به رسم همسایگی، اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش برای کمک به هموطنانِ آسیب دیده در مناطق سیل زده، با واگذاری 30 و 50 امتیاز ، افق کوروش را در تهیه و ارسال بسته های غذایی و بهداشتی یاری کردند؛ تا هفتم خردادماه برای پیوستن به این کمپین فرصت باقیست. 

افق کوروش در سال 97 خوش درخشید

۱۳۹۸/۰۲/۰۲

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در دیدار نوروزی با همکاران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن قدردانی از تلاش های همکاران، از درخشش این شرکت در سال 97 ابراز خرسندی کردند .