اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
سبد محبت افق کوروش به مناطق سیل زده استان لرستان رسید
۱۳۹۸/۰۱/۱۸

سبد محبت افق کوروش به مناطق سیل زده استان لرستان رسید

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش یک هزار بسته غذایی را راهی منطقه سیل زده پلدختر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کورورش؛ وقوع حادثه سیل تأسف بار در استان لرستان و شرایط سخت دسترسی مردم منطقه پل دختر به کالاهای مورد نیاز، این شرکت را بر آن داشت که به عنوان بزرگترین خرده فروش کشور به کمک هموطنان خود بشتابد.

پرسنل این شرکت به همراه یک هزار بسته غذاییِ شامل پنیر، غذاهای کنسروی، نان و  سایر مواد غذایی و با همراهی نمایندگان ستاد بحران و سازمان هلال احمر در منطقه سیل زده پلدختر حاضر شده و به توزیع بسته های حمایتی پرداختند.

بسته های حمایتی افق کوروش در مناطق مختلف منطقه سیل زده پل دختر از جمله خیابان هفت تیر، میدان شهدا، میدان بهداشت، خیابان رسالت، خیابان مطهری شمالی، مطهری جنوبی، محله سازمانی ها، میدان جهاد و چهاراه سلمان فارسی از سوی پرسنل این شرکت توزیع گردید.

شایان ذکر است که تمامی شعب افق کوروش در نزدیک ترین محل به مناطق سیل زده آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل فقط امتیاز خرج کنید

۱۳۹۸/۰۲/۱۵

در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی اجرای کمپین به رسم همسایگی، اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش برای کمک به هموطنانِ آسیب دیده در مناطق سیل زده، با واگذاری 30 و 50 امتیاز ، افق کوروش را در تهیه و ارسال بسته های غذایی و بهداشتی یاری کردند؛ تا هفتم خردادماه برای پیوستن به این کمپین فرصت باقیست. 

افق کوروش در سال 97 خوش درخشید

۱۳۹۸/۰۲/۰۲

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در دیدار نوروزی با همکاران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن قدردانی از تلاش های همکاران، از درخشش این شرکت در سال 97 ابراز خرسندی کردند .