اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
سبد محبت افق کوروش به مناطق سیل زده استان لرستان رسید
۱۳۹۸/۰۱/۱۸

سبد محبت افق کوروش به مناطق سیل زده استان لرستان رسید

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش یک هزار بسته غذایی را راهی منطقه سیل زده پلدختر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کورورش؛ وقوع حادثه سیل تأسف بار در استان لرستان و شرایط سخت دسترسی مردم منطقه پل دختر به کالاهای مورد نیاز، این شرکت را بر آن داشت که به عنوان بزرگترین خرده فروش کشور به کمک هموطنان خود بشتابد.

پرسنل این شرکت به همراه یک هزار بسته غذاییِ شامل پنیر، غذاهای کنسروی، نان و  سایر مواد غذایی و با همراهی نمایندگان ستاد بحران و سازمان هلال احمر در منطقه سیل زده پلدختر حاضر شده و به توزیع بسته های حمایتی پرداختند.

بسته های حمایتی افق کوروش در مناطق مختلف منطقه سیل زده پل دختر از جمله خیابان هفت تیر، میدان شهدا، میدان بهداشت، خیابان رسالت، خیابان مطهری شمالی، مطهری جنوبی، محله سازمانی ها، میدان جهاد و چهاراه سلمان فارسی از سوی پرسنل این شرکت توزیع گردید.

شایان ذکر است که تمامی شعب افق کوروش در نزدیک ترین محل به مناطق سیل زده آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.