اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
خرید خود را در نمایشگاه کتاب به اُکالا بسپارید
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
از 4 تا 14 اردیبهشت ماه؛

خرید خود را در نمایشگاه کتاب به اُکالا بسپارید

تأمین و عرضه مرغوب ترین و ارزانترین کالاهای سوپرمارکتی در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به فروشگاه اینترنتی اکالا سپرده شده است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، فروشگاه اینتنرنتی اکالا با حضور در سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در جهت بهبود شرایط رفاهی ناشران و بازدید کنندگان این پدیده عظیم فرهنگی حضور به هم رسانده است.

اکالا در این نمایشگاه با استقرار 9 غرفه در نقاط مختلف محل برگزاری این نمایشگاه، مایحتاج سوپرمارکتی غرفه داران و بازدیدکنندگان را در حداقل زمان ممکن و با بهترین کیفیت و با استفاده از کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر به دست آن ها خواهد رساند.

گفتنی است؛ این شرکت علاوه بر خدمت رسانی به بازدیدکنندگان، خدماتی مبنی بر تأمین نیازهای سازمانی غرفه های مستقر در نمایشگاه بین المللی کتاب در نظر گرفته است که مطابق پیش بینی های صورت گرفته پک های پذیرایی و وسایل نظافت و پذیرایی به آن ها ارائه خواهد شد.

همچنین مراجعین و بازدید کنندگان عزیز در زمان حضور در نمایشگاه می توانند از خدمات غرفه های ارائه دهنده غذاهای سرد، نوشیدنی سرد و گرم و تنقلات که به همت سوپرمارکت اینترنتی اُکالا برپا شده است، بهره مند گردند.

شایان ذکر است که فروشگاه اینترنتی اکالا از 4 لغایت 14 اردیبهشت میزبان 1435 ناشر شرکت کننده در این رویداد فرهنگی و بازدید کنندگان عزیز است.


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه افق کوروش
فروشگاه اینترنتی
اکالا
کیسه های تجزیه پذیر

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.