اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش از دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بازديد كرد 
۱۳۹۸/۰۲/۰۴

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش از دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بازديد كرد 

مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجيره ای افق كوروش با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه سبد گردان کوروش وابسته به گروه صنعتي گلرنگ حضور پیدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت به عنوان نخستين فروشگاه زنجيره ای در بورس تهران با حضور در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه ميزبان بازديدكنندگان اين نمايشگاه است. 
مدير عامل اين شركت با حضور در اين نمايشگاه، از غرفه افق كوروش بازديد كرد و به گفتگويي صميمانه با بازديدكنندگان اين نمايشگاه بين المللي و غرفه ي افق كوروش پرداخت .
ايشان همچنين از غرفه های خبرگزاری ها، روزنامه ها و پايگاه های خبری بورسی حاضر در نمايشگاه بازديد كرد و با خبرنگارانِ مستقر در نمايشگاه به گفتگو پرداخت و به سوالات آن ها در زمینه فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت پاسخ داد.
گفتنی است؛ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در غرفه 24 سالن 41B تا 5 اردیبهشت ماه میزبان بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه افق کوروش
دوازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه
نمایشگاه بورس

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.