اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش از دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بازديد كرد 
۱۳۹۸/۰۲/۰۴

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش از دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بازديد كرد 

مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجيره ای افق كوروش با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه سبد گردان کوروش وابسته به گروه صنعتي گلرنگ حضور پیدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت به عنوان نخستين فروشگاه زنجيره ای در بورس تهران با حضور در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه ميزبان بازديدكنندگان اين نمايشگاه است. 
مدير عامل اين شركت با حضور در اين نمايشگاه، از غرفه افق كوروش بازديد كرد و به گفتگويي صميمانه با بازديدكنندگان اين نمايشگاه بين المللي و غرفه ي افق كوروش پرداخت .
ايشان همچنين از غرفه های خبرگزاری ها، روزنامه ها و پايگاه های خبری بورسی حاضر در نمايشگاه بازديد كرد و با خبرنگارانِ مستقر در نمايشگاه به گفتگو پرداخت و به سوالات آن ها در زمینه فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت پاسخ داد.
گفتنی است؛ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در غرفه 24 سالن 41B تا 5 اردیبهشت ماه میزبان بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه افق کوروش
دوازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه
نمایشگاه بورس

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.