اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش از دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بازديد كرد 
۱۳۹۸/۰۲/۰۴

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش از دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بازديد كرد 

مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجيره ای افق كوروش با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه سبد گردان کوروش وابسته به گروه صنعتي گلرنگ حضور پیدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت به عنوان نخستين فروشگاه زنجيره ای در بورس تهران با حضور در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه ميزبان بازديدكنندگان اين نمايشگاه است. 
مدير عامل اين شركت با حضور در اين نمايشگاه، از غرفه افق كوروش بازديد كرد و به گفتگويي صميمانه با بازديدكنندگان اين نمايشگاه بين المللي و غرفه ي افق كوروش پرداخت .
ايشان همچنين از غرفه های خبرگزاری ها، روزنامه ها و پايگاه های خبری بورسی حاضر در نمايشگاه بازديد كرد و با خبرنگارانِ مستقر در نمايشگاه به گفتگو پرداخت و به سوالات آن ها در زمینه فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت پاسخ داد.
گفتنی است؛ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در غرفه 24 سالن 41B تا 5 اردیبهشت ماه میزبان بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه افق کوروش
دوازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه
نمایشگاه بورس

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل فقط امتیاز خرج کنید

۱۳۹۸/۰۲/۱۵

در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی اجرای کمپین به رسم همسایگی، اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش برای کمک به هموطنانِ آسیب دیده در مناطق سیل زده، با واگذاری 30 و 50 امتیاز ، افق کوروش را در تهیه و ارسال بسته های غذایی و بهداشتی یاری کردند؛ تا هفتم خردادماه برای پیوستن به این کمپین فرصت باقیست. 

افق کوروش در سال 97 خوش درخشید

۱۳۹۸/۰۲/۰۲

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در دیدار نوروزی با همکاران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن قدردانی از تلاش های همکاران، از درخشش این شرکت در سال 97 ابراز خرسندی کردند .