اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فیلم کوتاه زندگی لزج از جشنواره Art Slope نیویورک جایزه گرفت 
1398/02/28
با حمایت افق کوروش؛ 

فیلم کوتاه زندگی لزج از جشنواره Art Slope نیویورک جایزه گرفت 

فیلم کوتاه "زندگی لزج" با حمایت شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، موفق به کسب جایزه بهترین فیلم داستانی فستیوال فیلم کوتاه Art Slope نیویورک آمریکا شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کورورش، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی از تولیدِ فیلم کوتاه "زندگی لزج" حمایت کرد. فیلمی که توانست در کمتر از 4 ماه و پس از کسبِ افتخار آفرینی در جشنواره های فیلم کوتاه داخلی و منطقه ای، به جشنواره های معتبر بین المللی راه پیدا کند و در آخرین حضور بین المللی خود موفق به کسب جایزه بهترین فیلم داستانی فستیوال فیلم کوتاه Art Slope نیویورک آمریکا شود.
تا کنون فیلم کوتاه "زندگی لزج"  به جشنواره بین المللی ازمیر ترکیه، جشنواره معتبر تیرنای آلبانی، جشنواره معتبر دانشجویی watersprite در کمبریج، جشنواره چنای هندوستان، جشنواره Queens world نیویورک، بیستمین جشنواره cellu lart آلمان، indie Cyprus film قبرس و  نهمین جشنواره figari film ایتالیا راه پیدا کرده و با تحسین تماشاگران این جشنواره ها رو به رو شده است. " زندگی لزج " پانزدهمین حضور بین المللی خود را در جشنواره Figari Film Festival ایتالیا تجربه می کند.
جمعی از هنرمندان کشورمان در اظهارنظرهایی جداگانه ضمن تبریک از بابت کسب موفقیت های داخلی و خارجی این فیلم کوتاه، از حمایت فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در آثار هنری و هنرمندان جوان قدردانی کردند.
لازم به ذکر است؛ نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه زندگی لزج با محسن مهری، تهیه کنندگی این اثر با معین تک روستا و علیرضا رحیم زاده، مدیریت فیلمبرداری این فیلم با عارف نامور و بازیگر این فیلم رضا رباط جزی بوده است. موسیقی و صداگذاری فیلم از سوی هومن اسماعیلیان و جلوه های ویژه آن توسط حسن پیله ور انجام شده است.


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
فروشگاه های افق کوروش
فیلم کوتاه
زندگی لزج
جشنواره بین المللی فیلم کوتاه
Art Slope

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

1398/05/26

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.