اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فیلم کوتاه زندگی لزج از جشنواره Art Slope نیویورک جایزه گرفت 
۱۳۹۸/۰۲/۲۸
با حمایت افق کوروش؛ 

فیلم کوتاه زندگی لزج از جشنواره Art Slope نیویورک جایزه گرفت 

فیلم کوتاه "زندگی لزج" با حمایت شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، موفق به کسب جایزه بهترین فیلم داستانی فستیوال فیلم کوتاه Art Slope نیویورک آمریکا شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کورورش، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی از تولیدِ فیلم کوتاه "زندگی لزج" حمایت کرد. فیلمی که توانست در کمتر از 4 ماه و پس از کسبِ افتخار آفرینی در جشنواره های فیلم کوتاه داخلی و منطقه ای، به جشنواره های معتبر بین المللی راه پیدا کند و در آخرین حضور بین المللی خود موفق به کسب جایزه بهترین فیلم داستانی فستیوال فیلم کوتاه Art Slope نیویورک آمریکا شود.
تا کنون فیلم کوتاه "زندگی لزج"  به جشنواره بین المللی ازمیر ترکیه، جشنواره معتبر تیرنای آلبانی، جشنواره معتبر دانشجویی watersprite در کمبریج، جشنواره چنای هندوستان، جشنواره Queens world نیویورک، بیستمین جشنواره cellu lart آلمان، indie Cyprus film قبرس و  نهمین جشنواره figari film ایتالیا راه پیدا کرده و با تحسین تماشاگران این جشنواره ها رو به رو شده است. " زندگی لزج " پانزدهمین حضور بین المللی خود را در جشنواره Figari Film Festival ایتالیا تجربه می کند.
جمعی از هنرمندان کشورمان در اظهارنظرهایی جداگانه ضمن تبریک از بابت کسب موفقیت های داخلی و خارجی این فیلم کوتاه، از حمایت فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در آثار هنری و هنرمندان جوان قدردانی کردند.
لازم به ذکر است؛ نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه زندگی لزج با محسن مهری، تهیه کنندگی این اثر با معین تک روستا و علیرضا رحیم زاده، مدیریت فیلمبرداری این فیلم با عارف نامور و بازیگر این فیلم رضا رباط جزی بوده است. موسیقی و صداگذاری فیلم از سوی هومن اسماعیلیان و جلوه های ویژه آن توسط حسن پیله ور انجام شده است.


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
افق کوروش
فروشگاه های افق کوروش
فیلم کوتاه
زندگی لزج
جشنواره بین المللی فیلم کوتاه
Art Slope

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.