اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اُکالا برنده‌ی تندیس سیمین برند محبوب مصرف کنندگان شد
۱۳۹۸/۰۷/۲۲

اُکالا برنده‌ی تندیس سیمین برند محبوب مصرف کنندگان شد

سوپرمارکت آنلاین اُکالا برای دومین سال متوالی در رقابت با 21 برند در گروه سوپرمارکت آنلاین موفق به دریافت تندیس سیمین از ششمین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای، ششمین دوره نظرسنجی برند محبوب مصرف کنندگان به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردمی در حوزه برندینگ به همت پژوهشکده دانشگاه صنعتی شریف با حضور بیش از 3600 برند و در 152 گروه کالا و خدمات و مدیران ارشد برندهای منتخب، جمعی از اساتید حوزه برند و مقامات عالی کشوری برگزار شد.

در این جشنواره، سوپرمارکت آنلاین اُکالا به عنوان برند محبوب ایرانی منتخب مردم معرفی شد و توانست برای دومین سال متوالی "برند محبوب" در گروه سوپرمارکت آنلاین کسب نماید.

این شرکت در آستانه ی جشن دو سالگی اُکالا موفق شد که با کسب افتخارات فراوان در طول دو سال فعالیت خود، همه مایحتاج سوپرمارکتی و لوازم کودک و مادر، لوازم آرایشی و بهداشتی، میوه و سبزیجات تازه و خواربار را در شهرهای تهران، کرج و مشهد با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان همیشه همراه خود  برساند.

لازم به ذکر است؛ با اولین خرید از اکالا کدهای تخفیف شگفت‌انگیز دریافت خواهید کرد و کافی است با ورود به سایت یا اپلیکیشن آن و تنها با چند کلیک و مقایسه قیمت‌ها خریدهای خود را در کمتر از دو ساعت دریافت کنید و علاوه بر آن از تخفیف‌های ویژه و کمپین‌های هفتگی بهره‌مند شوید.

گفتنی است؛ در شرایط رقابتی کسب و کار امروزی، بی شک قدرت و جایگاه ویژه برند در ذهن مشتریان، یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها و سوپرمارکت‌های آنلاین در بازار است، در همین راستا جشنواره برند محبوب هرساله با برگزاری گسترده ترین نظرسنجی مردمی در سراسر کشور در قالب جشنواره ملی، زمینه انتخاب برندها را با توجه به شاخص محبوبیت آن ها، با رأی مستقیم مردم فراهم می‌آورد.


برچسب ها:

افق کوروش
اکالا
سوپرمارکت آنلاین
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه اینترنتی

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.