اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
تخفیف بگیرید و 60 میلیون ریال جایزه برنده شوید
۱۳۹۸/۰۹/۲۶
به مناسبت شب یلدا؛

تخفیف بگیرید و 60 میلیون ریال جایزه برنده شوید

فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش در آستانه شب یلدا 6 جایزه 60 میلیون ریالی برای فاکتور با بیشترین مبلغ تخفیف درنظر گرفته است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در آستانه بلندترین شب سال جشنواره یلدا افق کوروش در هزار و 800 شعبه سراسر کشور از 25 لغایت 30 آذر ماه برگزار خواهد شد.

در این جشنواره هر شب یک جایزه 60 میلیون ریالی برای فاکتور با بیشترین مبلغ تخفیف اختصاص خواهد یافت.

علاقمندان به شرکت در مسابقه یلدای افق کوروش می توانند با خرید از شعب افق کوروش سراسر کشور در بازه زمانی اعلام شده، کد ذیل فاکتور خود را از طرق سامانه *500*1572# و ورود به بخش جشنواره یلدا (گزینه 4) ثبت نمایند.

گفتنی است، مشتریان علاوه بر شرکت در مسابقه 6 جایزه 60 میلیون ریالی و می توانند از تخفیفات ویژه ای که به مناسبت شب یلدا در نظر گرفته شده است بهره مند گردند.

همچنین مشتریان فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش تهران و کرج می توانند با هر 100 هزار تومان خرید میوه از فروشگاه های عرضه کننده میوه و تره بار، یک پک انار 2 کیلوگرمی رایگان دریافت نمایند.

لازم بذکر است؛ 6 برنده جشنواره یلدای افق کوروش نیمه اول دی ماه اعلام خواهند شد.

جشنواره شش سالگی افق کوروش نیز تا پایان آذر ماه ادامه دارد.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای
افق کوروش
شب یلدا
بلندترین شب سال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.