اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش تا پایان بحران کرونا، پول نقد و کالای مرجوعی دریافت نمی کند
1398/12/21
یک قدم بزرگ برای سلامت مشتریان؛

افق کوروش تا پایان بحران کرونا، پول نقد و کالای مرجوعی دریافت نمی کند

افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای با نزدیک به 2000 شعبه در ایران برای حفظ سلامت مشتریان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طی اطلاعیه ای به تمامی شعب خود اعلام کرد؛ از دریافت هر گونه وجه نقد و کالاهای مرجوعی خودداری شود. 


به گزارش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، این شرکت با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ایجاد تمهیدات مراقبتی ویژه برای مشتریان و کارکنان، دریافت و پرداخت هر گونه وجه نقد را در شعب افق کوروش ممنوع اعلام کرد. 
از امروز تا پایان بحران کرونا در کشور، شعب افق کوروش موظف شدند که از دریافت و پرداخت هر گونه وجه نقد اعم از اسکناس، ایران چک و مسکوک اجتناب نمایند.
همچنین افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران با نزدیک به 2000 شعبه در کشور در راستای حفظ سلامت مشتریان و همچنین کاهش مخاطرات ناشی از مبادله وجه نقد در احتمال ابتلا به بیماری کووید 19 به تمامی شعب خود اعلام کرد که تا پایان بحران کرونا در کشور از دریافت فیزیکی کالای مرجوعی خودداری کنند.


برچسب ها:

افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

1398/05/26

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.