اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش 7.5 تن مواد غذایی در مناطق محروم شرق استان هرمزگان توزیع کرد
۱۳۹۹/۰۲/۰۹
در آستانه ماه مبارک رمضان؛

افق کوروش 7.5 تن مواد غذایی در مناطق محروم شرق استان هرمزگان توزیع کرد

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در راستای بهبود معیشت خانوارهای محروم و آسیب دیده در سیل اخیر،  7.5 تن اقلام اساسی و ضروری را در 6 روستای محروم جاسک در استان هرمزگان توزیع نمود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت با همکاری جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، به توزیع 7 و نیم تن کالای اساسی و ضروری در روستاهای محروم شرق استان هرمزگان اقدام نمود.

این محموله شامل اقلام اساسی از جمله برنج، سویا، روغن، ماکارونی، حبوبات و رب گوجه فرنگی است که در بین روستاهای محروم و آسیب دیده در سیل توزیع گردیده است.

شایان ذکر است؛ 7 و نیم تن اقلام اساسی افق کوروش با همراهی نیروهای داوطلب هلال احمر بین 600 خانوار نیازمند در روستاهای محروم و سیل زده ریگ مصطفی، براگ، کرتی، آبکوهی، شیهولی، آگی بندیست و کربلا از توابع بخش لیردف توزیع شد.

گفتنی است؛ اهالی این روستاها به دلیل فاصله ی بسیار دوری که از دریا و جاده ترانزیت بین استان هرمزگان و سیسستان و بلوچستان دارند، امرار معاش آنها به دشواری انجام می پذیرد ضمن آنکه به دلیل خشکسالی های متعدد زمین های کشاورزی خود را از دست دادند و با محرومیت شدید دست و پنجه نرم می کنند.


برچسب ها:

افق کوروش
روستاهای محروم
جاسک
شرق استان هرمزگان

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.