اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فردا تمامی شعب افق کوروش تعطیل است
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
برای ادای احترام به بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ؛

فردا تمامی شعب افق کوروش تعطیل است

2020 شعبه شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای ادای احترام به استاد حاج محمدکریم فضلی، بنیانگذار و پدر گروه صنعتی گلرنگ فردا پنج شنبه 18 اردیبهشت ماه تعطیل است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت استاد حاج محمد کریم فضلی بنیانگذار و پدر گروه صنعتی گلرنگ، اعلام می شود؛ تمامی شعب و انبارهای فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور در غم فقدان از دست دادن بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و ادای احترام به ایشان ، فردا پنج شنبه 18 اردیبهشت ماه 99 تعطیل است .

استاد حاج محمد کریم فضلی بنیانگذار و پدر گروه صنعتی گلرنگ، یکی از کارآفرینان شناخته شده و پیشکسوت صنعت کشور پس از تحمل دوره‌ای بیماری ناشی از کهولت سن در واپسین ساعات شب گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به سرای باقی شتافت.

لازم به ذکر است؛ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از بزرگترین و پرفروش ترین شرکت های گروه صنعتی گلرنگ است که با درایت و راهبری بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ موفق شد در کمتر از 7 سال 2020 شعبه فعال را در 380 شهر ایران راه اندازی کند و با همکاری 15 هزار نیروی انسانی توانمند، جایگاه نخست بالاترین تعداد نیروی شاغل را در صنعت خرده فروشی کشور به خود اختصاص دهد.


برچسب ها:

افق کوروش
حاج کریم فضلی
بنیان گذار گروه صنعتی گلرنگ

ارسال نظر

ارسال

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.