اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
خرید آنلاین از افق کوروش آغاز شد /  ارسال رایگان به درب منازل در کمتر از یک ساعت
1399/03/17

خرید آنلاین از افق کوروش آغاز شد /  ارسال رایگان به درب منازل در کمتر از یک ساعت

با راه اندازی خرید آنلاین افق کوروش، مشتریان می توانند با مراجعه به اپلیکیشن یا وب سایت اُکالا، سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند و در کمتر از یک ساعت و از نزدیک ترین شعبه افق کوروش محله خود، درب منزل تحویل بگیرند. 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید بر حضور مردم در منازل جهت مهار و کنترل این بیماری، این شرکت با هدف سهولت در خرید و تشویق مشتریان به خرید غیرحضوری و الکترونیکی، به راه اندازی فروش آنلاین افق کوروش اقدام کرد.  

فروش آنلاین افق کوروش این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا بدون حضور در شعب این فروشگاه زنجیره ای و تنها با نصب و مراجعه به اپلیکیشن یا وب سایت اُکالا (www.okala.com) و سفارش گذاری اقلام مصرفی، در کمتر از یک ساعت و از نزدیک ترین شعبه این فروشگاه، اقلام مورد نیاز خود را با تخفیفات همیشگی دریافت کنند. (برای یادگیری شیوه خرید آنلاین فقط کافیست به اینجا مراجعه کنید )

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای اولین خرید یک کد تخفیف 20 هزار تومانی در نظر گرفته است ضمن آنکه هم اکنون کالاهای خریداری شده با هر مقدار قیمت به صورت رایگان به درب منازل ارسال می شود.

هم اکنون 16 استان در ایران امکان استفاده از فروش آنلاین افق کوروش را دارند و تا پایان تیرماه به غیر از استان های یزد و خراسان شمالی نیز همه استان ها از امکان فروش آنلاین افق کوروش بهره مند خواهند شد.

ساکنان شهرهای تهران، قم، کرج، پردیس، اسلامشهر، دماوند، رباط کریم،ری، قزوین، اصفهان، اراک، زنجان، تبریز، آبادان، ارومیه، شیراز، اهواز، اسفراین، بابل، بابلسر، بجنورد، بوکان، بویراحمد، خرمشهر، ساری، شاهین شهر و میمه، شیروان، گرگان، لنجان، مانه و سملقان، مراغه، همدان می توانند با استفاده از اپلیکیشن اکالا و از نزدیک ترین شعبه فروشگاه افق کوروش محله خود، خرید آنلاین را تجربه کنند.

گفتنی است که در آینده نزدیک، امکان فروش آنلاین در سراسر کشور و از طریق بیش از 2هزار شعبه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش فراهم می شود.


برچسب ها:

اکالا
سوپرمارکت آنلاین
فروش اینترنتی افق کوروش
خرید آنلاین

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

1398/05/26

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.